Elektrik fiyaskosu

10.08.2009 Pazartesi

59. dakikada Denizli'de şehir elektriği kesildi. Stat jeneratörünün devreye girmesi 40 dakika sürdü. Karşılaşmanın tehir edilmesi gündeme geldi. Pazar günü saat 21.45'de başlayan maç pazartesinin ilk dakikalarında sona erdi

Daha önce birçok statta yaşanan elektirik kesintisi dün gece Denizlispor- F.Bahçe maçında da yaşandı. Karşılaşmanın 59. dakikasında Denizli'de şehir elektiriği kesilince Atatürk Stadı karanlığa büründü. Stadın jeneratörlerinin devreye girmesi için ışık sisteminin soğuması beklendi. Ancak bu bekleyiş tam 40 dakika sürdü. Bir ara karşılaşmanın tehir edilmesi bile gündeme geldi. Ancak ışıklar tekrar yanınca karşılaşma yeniden başladı.

MAÇ 00.25'TE SONA ERDİ!..

Oyunun durduğu dakikalarda her iki takım futbolcuları da saha içinde ısınma hareketleri yaptılar. Ancak sürenin beklenenden uzun olması futbolcuları olumsuz etkiledi. Dün gece saat 21.45'te start alan karşılaşma pazartesinin ilk dakikalarında saat 00.25'de sona erdi. Maçtan sonra bir açıklama yapan Alex de Souza, "Bu tür şeyler futbolcular için çok tehlikeli. Çünkü herkesin teri soğumuştu. Umarım bir daha böyle bir şey yaşamayız" dedi.

LAMBAYA PÜFF DE!
Denizli'de yayınlanan bir yerel gazetenin, dün geceki maçla ilgili attığı manşet gerçek oldu. "Lambaya püf de" şeklinde espirili bir başlık kullanan Stadyum gazetesi, Atatürk Stadı'nın ışıkları 40 dakika kesilince günün konusu oldu. Gazete bir anda statta elden ele dolaşmaya başladı. Gazetenin muhabirleri de "Artık tirajımız artacak. Bu manşet bizi daha da popüler yaptı" dediler.

EMRE: HAFİF AĞRIM VAR!
86. dakikada oyunu terk eden Emre Belözoğlu, "Buraya gelmeden önce de hafif ağrılarım vardı. Ama oynamak istedim. Sanırım biraz zorladım. Milli Takım'daki doktorlar bakıp, kampa katılıp katılamayacağıma karar verecekler. Umarım ciddi bir durum yoktur" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN