Yıldıray rapora kaldı

10.08.2009 Pazartesi

Yıldıray Baştürk'ün transferi için yurtdışında bulunan Beşiktaş Başkanı Demirören yıldız oyuncu ve kulübü Stuttgart'la anlaştı. Milli futbolcunun sağlık raporları temiz çıkarsa hafta içinde imza atacak

Yıldıray Baştürk'ün transferini sonlandırmak için yurtdışına giden Başkan Yıldırım Demirören dün bu futbolcu ve kulübüyle bir görüşme yaptı. Yıldırım Demirören'in hem Stuttgart, hem de milli futbolcuyla her konuda anlaşma sağladığı öğrenildi. Eğer Yıldıray'ın sağlık raporları temiz çıkarsa hafta içinde imzayı atacak.

NURİ DÜŞÜNÜLMÜYOR

Beşiktaş Başkanı, Yıldıray'ın sağlık raporunda olumsuzluk rastlanması halinde alternatif oyuncular üzerinde de duruyor. 10 milyon Euro'luk bonservis bedeli nedeniyle Nuri Şahin'in düşünülmediği gelen bilgiler arasında. Bu arada Yıldıray'ın olmaması durumunda Beşiktaş'ın sürpriz bir isme daha yöneleceği belirlendi.

DELGADO GERİ ADIM ATMIYOR
Beşiktaş, Delgado'yu sözleşmesinin askıya alınması konusunda bir türlü ikna edemiyor. Tedavi gördüğü Barcelona'da bir açıklama yapan Arjantinli oyuncu, "İlk yarının son maçlarına yetişeceğime eminim. Beşiktaş'ta daha yapacağım çok büyük işler var" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN