Denizli şikayeti

10.08.2009 Pazartesi

Beşiktaş'ta oyuncular yeni sezon öncesi yeteri kadar kondisyon yüklemesi yapmadıklarını belirterek, "5-6 haftaya kalmaz sakatlıklar artacaktır" dedi

Beşiktaş'ta ortaya çıkan yeni gelişme gündeme bomba gibi düşecek cinsten... Takım içinde yer alan kimi oyuncuların, yakın gördükleri birtakım yöneticilere teknik direktör Mustafa Denizli'yi eleştirdikleri ve yeni sezon öncesi yeteri kadar çalışmadıklarından yakındıkları öğrenildi. Oyuncuların, "Bu sezon sakatlar artar" dedikleri kaydedildi.

SAĞLAM DAHA İYİYDİ
Hazırlık döneminde yeteri kadar çalışmadıklarını vurgulayan oyuncuların, "Geçen sene Ertuğrul Sağlam takıma iyi takviye yapmıştı" dedikleri ifade edildi. Bu arada, Antalya maçı hazırlıklarına da başlandı. Milli takımdakilerin katılmadığı idmanda Ekrem Dağ, İbrahim Toraman ve yeni transfer Onur takımdan ayrı çalıştı.

SERDAR'IN LİSANSI SENETLE ÇIKARILDI
Beşiktaş'ın G.Antepspor'dan aldığı İsmail'e karşılık verilen Serdar Kurtuluş'un lisansı son anda yetişti. Futbolcunun alacağı olan 400 bin TL'ye karşılık senet verilerek sorun çözüldü.

NOBRE DEFANSA
Beşiktaş, orta alana takviye peşinde koşarken, defans hattında alternatif azlığı teknik direktör Mustafa Denizli'yi yeni arayışlara yöneltiyor. Denizli, Toraman ve Ekrem'in yokluğunda Sivok- Ferrari ikilisinden biri sakatlanırsa stoperde golcü Mert Nobre'ye görev vermeyi düşünüyor.

HER YERDE OYNARIM!
Siyah-Beyazl lar' n golcüsü Nobre, her yerde görev alabileceğini belirterek, "Hocam nerede oynamam isterse elimden geleni yapar m" dedi.
BİZE ULAŞIN