Grygera'da sona doğru

10.08.2009 Pazartesi

Sarı-Lacivertliler, 6 milyon Euro isteyen İtalyan kulübüne yaptığı 4 milyon Euro'luk teklifi 5 milyon Euro'ya çıkarttı Çizme basını, Juventus'un bu öneriye 'evet' diyeceğini ifade etti

Edu ve Lugano konusunda yaşadığı sıkıntılar nedeniyle stoper transferi için çalışmalara hız veren Fenerbahçe, Zdenak Grygera'da mutlu sona çok yaklaştı... Çek futbolcuyla prensipte anlaşan Sarı-Lacivertliler, Juventus'u da ikna etmek üzere.

JUVENTUS SIKINTIDA
6 milyon Euro isteyen Fenerbahçe'nin 4 milyon Euro'luk teklifini 5 milyon Euro'ya çıkardığı ve anlaşmanın an meselesi olduğu öğrenildi. Çizme basını, maddi sıkıntılar içinde olan Juventus'un Fenerbahçe'nin Grygera için yaptığı teklife 'evet' demesinin an meselesi olduğunu belirtti.

YÖNETİMİN B PLANI DA HAZIR

Grygera transferine büyük aşama kaydeden Sarı-Lacivertli yönetim, olumsuz gelişmelere karşın alternatif isimlerle de temaslarını sürdürüyor. Alman basını, Fenerbahçe'nin Schalke'li Marcelo Bordon için yeni bir teklif yaptığını öne sürdü. Sarı-Lacivertliler, Benfica'lı Luisao ile de ilgileniyor.

FENER'İN ARADIĞI KAN
2 yıldır Serie-A'da Juventus formasıyla tam 55 maça çıkan Zdenak Grygera, Fenerbahçe'nin sorunlarına ilaç olacak özelliklere sahip bir futbolcu... Hem yerden hem havadan etkili olan 29 yaşındaki stoper, Çek Milli Takımı'nın formasını da 50 kez giydi.

YENİ DURAK ASTON VILLA
İngiltere'deki başarılı temsilcimiz Tuncay Şanlı, Aston Villa'lı olmak üzere... İki yıldır başarıyla formasını giydiği Middlesbrough'nun küme düşmesi sonrası ayrılma kararı alan milli futbolcu, Aston Villa'yla her konuda anlaşma sağladı. Ada basını, Middlesbrough yönetiminin 7 milyon Pound'luk teklifini kabul ettiğini yazdı. Gazeteler, Tuncay'ın 1 hafta içinde yeni takımına imza atacağını da belirtti.
BİZE ULAŞIN