Prim 3 trilyon

11.08.2009 Salı

Trabzonspor Yönetimi takımın şampiyon olması halinde futbolculara kişi başına 120'şer bin ödül verecek. Toplam prim 3 trilyonu bulacak

Trabzonspor'da şampiyonluk primi belirlendi. Bordo-Mavili yönetim takımın mutlu sona ulaşması durumunda futbolcu başına 120'şer bin lira ödül dağıtacak ve toplam prim 3 trilyonu bulacak. Futbolculara 2. olmaları halinde 60'şar bir lira, 3.'lükte ise 30'ar bin lira prim ödenecek.

DERBİLERE FARKLI TARİFE
Bordo-Mavili yönetim derbi galibiyetlerinde ise statüde değişiklik yaptı. İç sahadaki derbi galibiyetine 10'ar bin lira, dış sahadaki 3 puana ise 15'er bin lira verecek. Ancak bu rakam maçın önemine göre artabilecek. Bu arada Trabzon Avrupa Ligi'nde gruplara kalırsa 20'şer bin lira ödenecek.

SABRIM TÜKENDİ
Trabzon'un Gineli y ld z Yattara sahalara dönmek için sab rs zland ğ n söyledi. S.Liege maç nda sakatlanan Yattara, "En k sa sürede oynay p tak m - ma katk sağlamak istiyorum" dedi.

TOULOUSE NE ZOR NE KOLAY
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener şu an kendileri için daha öncelikli olan şeyin Avrupa Ligi'ne girebilmek olduğunu söyledi. Şener, "Toulouse'un Fransa'da ciddi bir başarısı yok. Hoca da takımla ilgili raporları aldı. Toulouse ne zor ne de kolay değil. Eğer Avrupa Ligi'ne kalmayı başarırsak ekonomik açıdan da çok önemli bir adım atmış oluruz" ifadesini kullandı.
BİZE ULAŞIN