UEFA'da Özer de var

11.08.2009 Salı
Sarı-Lacivertli takımda dün sürpriz bir gelişme yaşandı. Fenerbahçe uzun süredir sakatlığı nedeniyle takımdan ayrı olan Özer Hurmacı'yı UEFA'ya Sion maçı kadrosuna bildirdi. Dün gece yarısına kadar UEFA'ya liste vermek zorunda olan Kanarya son anda genç yıldızı Sion maçı kadrosuna dahil etti. Fenerbahçe, Furkan'ı liste dışında bırakıp Özer'i 24 kişilik kadroya aldı.

ARKADAŞLARI ALKIŞLA TEMPO TUTTU
Özer Hurmacı, tarak kemiğinden ameliyat olduktan sonra dün takımla çalışmalara da başladı. Dünkü çalışmanın tamamında yer alan yıldıza teknik ekip ve takım arkadaşları alkışla tempo tuttu. Öte yandan Sion maçının İsviçre ekibinin büyük statta oynama isteğinden 30 bin kişilik Stade de Geneve'de oynanacağı öğrenildi.

DEIVID 11'İ ZORLUYOR
Daum'un çalışmalarından ve disiplininden memnun kaldığı Deivid'i her an 11'e koyabileceği belirtiliyor. Alman teknik adam, Deivid için "O benim jokerim. Kendini hep hazır tutuyor" dedi.

KAHVEDEN STADA!
Denizlispor-F.Bahçe maçının 40 dakika duraksamasına elektirik arızasını maçı izlediği kahvehaneden stada çağrılan teknisyen Metin Uçak'ın giderdiği ortaya çıktı. Uçak, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde çalışıyorum. Stadın elektirikleri kesilince beni çağırdılar. Ben de kahvehaneden stada geldim" dedi. 43 yaşındaki teknisyen, "Şalteri tamir edip şebekeyi boşalttım ve elektriği jenerajöre verdim. Stada ulaştıktan 5 dakika sonra sorun çözüldü" dedi.

KOVULMADIM KENDİM AYRILDIM
Denizlispor'dan kovulduğu iddialarını da yalanlayan teknisyen Metin Uçak, "Denizlispor'da görev yaptım ama kendim ayrıldım. Arıza giderilince vali beni arayıp teşekkür etti" dedi.
BİZE ULAŞIN