Hepimizi harcadılar

13.08.2009 Perşembe

Cimbom'dan Eskişehirspor'a transfer olan Ümit Karan yönetimin eski oyuncuları bir bir ekarte ettiğini belirterek, "Galatasaray benim için artık bir rakip. Kendimi yeniden ispat edeceğime inanıyorum" dedi

Ümit Karan'dan yaylım ateşi... Galatasaray'dan Eskişehirspor'a transfer olan tecrübeli futbolcu Sarı-Kırmızılı ekipten ayrılmasının yönetimin kararı olduğunu söyleyerek, "8-9 senemi verdiğim bir takımdan ayrılmak kolay değil. Tabii ki çok üzüldüm ama şimdi hepsini atlattım. Artık Eskişehirspor'un başarısı için çalışacağım" dedi.

G.SARAY'A BORÇLUYUM

Yönetimin eski oyuncuları bir bir ekarte ettiğini vurgulayan Ümit Karan, "Ancak bir isim yaptıysam bunu Galatasaray'a borçluyum. Bundan sonra onlar benim için bir rakip. Kendimi yeniden ispatlamak istiyorum. Keita ve Elano neyse benim için Serdar ve El Saka da kesinlikle aynı" ifadesini kullandı.

MANİSA DİRENİYOR
G.Saray peşinden koştuğu Manisasporlu Ufuk ve Sezer'i transfer etmek için beklemeye geçti. Ancak Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı, iki futbolcuyu şartların yerine getirilmemesi durumunda Galatasaray'a vermeyeceklerini söyledi.

VOLKAN YAMAN BEKLEMEDE
G.Saray'da Rijkaard'ın takımda düşünmediği Volkan Yaman, Eskişehirspor'dan haber bekliyor. Volkan'ın Kırmızı-Siyahlı takıma gitmesine kesin gözüyle bakılıyor. Bu arada kadroda düşünmeyen M.Güven ve Yaser'e bir teklif yapılmadı.
BİZE ULAŞIN