Fener'den Josico golü

20.08.2009 Perşembe
Fenerbahçe yargı yolunda... Sarı-Lacivertli yönetim geçen sezon transfer ettiği ve daha sonra yollarını ayırdığı Josico'nun kulübü Villarreal'e verdiği 1 milyon 200 bin Euro tutarındaki bonoyu geri almak için İstanbul Ticaret Mahkemesi'ne başvurdu. Gerekçe olarak Josico'nun sakatlığı gösterildi.

YASAL HAKKI KULLANDIK

Verilen dava dilekçesinde, "Futbolcunun sakatlığının kalıcı olduğu tespit edilmiştir"dendi. Kulüp Avukatı Umut Yaşar, "Futbolcunun sakatlığı nüksederse İspanyol kulübü bu bonoyu bize iade edecekti. Biz de bu nedenle bonoyu geri istiyoruz" dedi.

DEDE CAS'A GİTTİ
İspanyol gazetesi Marca, F.Bahçe'nin eski hocası Aragones'in 1 yıllık alacağının ödenmediği gerekçesiyle CAS'a dava açtığını ileri sürdü. Gazete Aragones'in avukatının F.Bahçeli yöneticilerle görüştüğünü ama anlaşamadığını duyurdu.

VE LUGANO İLK 11'DE OYNUYOR
F.Bahçe'nin uzun uğraşlar sonunda sözleşme yenilediği Lugano, Sion maçında ilk 11'de oynayacak. Cezalı Bilica ile sakatlığı geçmeyen Alex ve Mehmet Topuz Sion karşısında forma giyemeyecek. Kanarya bugün Avrupa'da 155. maçına çıkacak. Sarı-Lacivertliler bugüne dek 154 maçta 51 galibiyet, 26 beraberlik, 77 yenilgi aldı.

SION
VANINS VANCZAK CHIHAB ALIOUI FERMINO PAITO OBRADOVIC DOMINGUEZ SEREY MARIN MPENZA TD: DIDIER THOLOT

FENERBAHÇE
VOLKAN GÖKHAN ÖNDER LUGANO CARLOS EMRE CRISTIAN KAZIM SEMİH DOS SANTOS GÜIZA
TD: CHRISTOPH DAUM
BİZE ULAŞIN