Aurelio şoku

21.08.2009 Cuma

Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, dün yaptığı toplantıda F.Bahçe ile Mehmet Aurelio arasındaki ihtilaf davasını karara bağladı. Aurelio tazminat ödemeyecek

Tahkim Kurulu'ndan F.Bahçe'ye İspanya'nın Real Betis takımına transfer olan eski oyuncusu Aurelio'dan şok edici karar... Kurul, dün yaptığı toplantıda Sarı-Lacivertli kulüp ile eski oyuncusu arasındaki ihtilafı gündemine alarak değerlendirdi ve oyuncuyu haklı buldu. Kurul, Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun daha önce verdiği kararını bozarak Aurelio'nun kulübe tazminat ödememesine karar verdi.

GALATASARAY DA PEŞİNDE

Uyuşmazlık Çözüm Kurulu ise 8 Nisan 2009 tarihinde yaptığı toplantıda, Real Betis'e transfer olan Aurelio'nun Sarı-Lacivertli kulübe 5 milyon 250 bin dolar tazminat ödemesine karar vermişti. Sarı-Lacivertliler'in bu gelişme karşısında nasıl bir tavır takınacakları ise merak konusu... G.Saray başta olmak üzere pek çok kulübün listesinde yer alan Aurelio'nun transfer durumu hala belirsiz.

FENER'E RAMBO CEZASI: 15 BİN TL
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, 16 Ağustos'taki F.Bahçe-Sivasspor maçında sahaya giren 'Rambo' lakaplı Sarı-Lacivertli taraftar nedeniyle kulübe 15 bin TL para cezası kesti. F.Bahçe, yayın talimatına aykırı davrandığı için ihtar cezası aldı.

SANKİ KADIKÖY
Fenerbahçe'nin bir önceki turda Honved ile yaptığı maçta Macar ekibinin cezası nedeniyle takımlarını izleyemeyen Sarı-Lacivertli gurbetçiler Cenevre'ye akın etti. Oldukça renkli görüntüler sergileyen gurbetçiler, şehirde yürüyüşe çıkan başkan Aziz Yıldırım'a da sevgi gösterisinde bulundu.
BİZE ULAŞIN