Aurelio Kartal oluyor

23.08.2009 Pazar

Siyah-Beyazlı yönetim Mustafa Denizli'nin de çok istediği Aurelio'yu kadrosuna katmak için R.Betis'le temasa geçti

Beşiktaş rotayı Aurelio'ya çevirdi... Siyah- Beyazlı yönetim Brezilya asıllı Türk futbolcuyla bir süredir ilgilenen Galatasaray'ın bu transferden çekilmesi üzerine yıldız futbolcu için düğmeye bastı. Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin de Aurelio'yu çok istemesi üzerine harekete geçen Beşiktaşlı yöneticiler bu futbolcunun kulübü Real Betis'le görüşmelere başladı. Bu oyuncu yerli statüsünde oynayacağı için bu transfer Beşiktaş Yönetimi'ne çok cazip geliyor.

SAKATLIĞI FAZLA ÖNEMSENMİYOR

Aurelio'nun ciddi bir sakatlığı olmasına rağmen Ekim ayının ilk haftasında oynayacak duruma geleceğini öğrenen Beşiktaş bu oyuncuyu satma kararı alan Real Betis'le pazarlıklara başladı. İspanyol kulübünün uygun bir bonservis bedeli isteyeceği öne sürülürken Beşiktaş bu transferi ayın sonuna kadar bitirmeyi planlıyor. İbrahim Kaş'ı alarak savunmayı güçlendiren Kartal'ın Aurelio'yu da transfer ederek alternatifli bir kadro kurmak istediği belirlendi.

Gol s k nt s sürüyor
Geçen sezonun şampiyonu Beşiktaş, bu sezon tat vermiyor... Siyah- Beyazl lar en büyük s k nt y ise takviye yapmas na rağmen forvette yaş yor. Dün ilk onbirde sahaya ç - kan Nihat, gol s - k nt s na çare olamazken, Beşiktaş 3 hafta da sadece 3 gol atabildi.

BİZE ULAŞIN