İşte yedib'elano!

24.08.2009 Pazartesi

Keita'nın yerine oyuna giren Elano, 28 metreden 121 km. hızla giden inanılmaz bir şut çekerek fileleri havalandırdı. Brezilyalı yıldız, Arda'yla birlikte şov yaparak, "Birlikte oynarlar mı" tartışmalarını bitirdi

Ve Elano Blumer şova başladı... Galatasaray yönetiminin büyük uğraşlar sonrasında Manchester City'den transfer ettiği Brezilyalı yıldız, ilk lig maçına dün Kayserispor karşısında çıktı. İkinci yarının başında kötü bir performans gösteren Keita'nın yerine oyuna giren Elano, 62. dakikada 30 metreden sol ayağıyla müthiş bir gole imza attı.

SAMİ YEN AYAKTA!

Attığı golle Ali Sami Yen'i ayağa kaldıran Elano sergilediği futbol ve özellikle Arda'yla uyumuyla göz doldurdu. Sambacı böylece, "Arda'yla birlikte oynarlar mı" tartışmalarını ilk maçta bitirmiş oldu. Karşılaşma sonrası açıklamalar yapan Elano, gol attığı için çok mutlu olduğunu belirterek, "Takım arkadaşlarım sayesinde takıma hemen uyum sağladım" dedi.

BAROS'UN YÜZÜ GÜLDÜ
Sezona kötü bir başlang ç yapan 'gol kral ' Milan Baros, Kayserispor maç nda kendine geldi. Ligde ilk iki haftay boş geçen Çek y ld z, dün att ğ iki golle kalitesini gösterdi. Galatasaray tribünleri de Baros'a çok büyük destek verdi.

CESUR YÜREK
Cimbom'un orta alandaki y ld z Mustafa Sarp bitmez tükenmez enerjisiyle Kayserispor maç nda da herkesi büyüledi.

GEÇİLMEZ MUSTAFA
Bursaspor'dan bedelsiz olarak transfer edilen Mustafa Sarp futbolseverleri her maç biraz daha fazla büyülüyor. Gösterdiği performansla sezonun en flaş isimlerinden biri olan tecrübeli futbolcu, Kayserispor karşısında da sahanın yıldızlarından biri oldu. Orta alanda rakip futbolculara adeta nefes aldırmayan Mustafa, zaman zaman hücuma da önemli destek verdi.
BİZE ULAŞIN