Tuncay Fener'e hazır

24.08.2009 Pazartesi

Lugano'yu kadrosuna kattıktan sonra gözünü Tuncay Şanlı'ya diken Fenerbahçe, adım adım bu transfere yaklaşıyor. Lejyoner futbolcunun yakın çevresine kiralık olarak Fener'e dönebileceğini söylediği öğrenildi

Müthiş bir sabır örneği göstererek Lugano'yu kendi istediği şartlarda Fenerbahçe'ye kazandıran yönetim, Tuncay Şanlı transferinde hedefine adım adım yaklaşıyor. Asbaşkan Mahmut Uslu'nun bugün Londra'ya gitmesi beklenirken, bu futbolcu ile yapılan telefon görüşmelerinde önemli yol katedildiği bildirildi. Tuncay'ın yakın çevresine, "İngiltere'de istediğim kulübe gidemedim. Köln'ü tercih etmem. F.Bahçe'ye dönebilirim" dediği bildirildi.

1 Eylül'e kadar süre istedi
Fenerbahçe Yönetimi'nden 1 Eylül tarihine kadar süre istediği belirtilen Tuncay'ın, tek sıkıntısının defalarca Türkiye'ye dönmeyi düşünmediğini söylemiş olması. Tuncay'ın kendisiyle görüşen Fenerbahçeli yetkililere "Defalarca Türkiye'ye dönmeyeceğimi açıkladım. Bunun sıkıntısını yaşıyorum" dediği ifade edildi. Bu arada Blackburn ve Aston Villa'nın da Tuncay'ı tekrar istediği, ancak düşük bonservis ücreti önerdikleri öğrenildi.
BİZE ULAŞIN