Sanki savaş alanı

25.08.2009 Salı

Evsahibi ekibin taraftarlarının attığı çakmak, koltuk, para ve su şişeleri nedeniyle oyun sık sık dururken karşılaşma sonrası polis öfkeli D.Bakırsporlu taraftarları biber gazıyla dağıttı

EN AZ 2 MAÇ CEZA YOLDA
Diyarbakır'da meydana gelen olaylar Fair-Play ruhuna gölge düşürdü. Evsahibi takımın taraftarları sahaya koltuk, taş, çakmak, para, su şişeleri ve karpuz kabukları attı. Hakem 54. dakikada oyunu durdurup anons yaptırdı... Olaylar maç sonunda devam etti. Polis, bibergazı kullandı. D.Bakır'a en az 2 maç ceza gelmesi bekleniyor.

DOĞAN: ZARAR VERİYOR
Maç oynanırken tribünde elinde bıçak olan bir taraftar görünürken bir taraftar da sahaya girerek oyunun durmasına neden oldu. Diyarbakırspor'un hocası Ziya Doğan, "Takım galipken sahaya birşey atılması bize zarar veriyor. Bazı taşkınlıklar olmasa puan alırdık. Ceza alabiliriz. Herkesin sağ duyulu olması şart" dedi.

YILDIRIM: RAKİP DEĞİLİZ
Maçtan sonra sinirli olduğu gözlenen Başkan Aziz Yıldırım, D.Bakır halkının takımlarına sahip çıkması gerektiğini belirterek, "D.Bakır'ın çok iyi bir başkanı ve takımı var. Ayrıca onların rakibi F.Bahçe ve G.Saray değil. Taraftar bu kadar gerginliğe neden olmamalı. Aksi halde geldikleri gibi düşerler" diye konuştu.

RONALDO: CARLOS KULÜBÜNDE KALDI
Corinthians'ın tecrübeli yıldızı Ronaldo Brezilya'da yayın yapan Globo TV'ye ilginç açıklamalar yaptı. Ünlü yıldız 5 sezon takım arkadaşı olan Carlos'la ilgili verdiği demeçte, "Kendisine takımım adına transfer teklifi yaptım ve önerimi kabul etti. Hatta ben Carlos için başkanımla bile görüştüm. Çünkü Carlos F.Bahçe'de maaş sorunu yaşıyordu. Ancak bu problemi çözüme kavuşturunca kulübünde kalmayı tercih etti" dedi.
BİZE ULAŞIN