Satarsan yanarsın!

25.08.2009 Salı

Hem Diyarbakırspor, hem de Manisa karşısında Trabzonspor'u eski futbolcuları yaktı Manisa'da Bordo-Mavililer'i yıkan Isaac, "Trabzon'da kalmak için çok direnmiştim" dedi

Trabzonspor'un başı sattıkları oyuncularla fena halde belada! Geçtiğimiz hafta Diyarbakırspor karşısında Ayman ve Adnan Güngör gibi eski futbolcuları karşısında sıkıntı yaşayan Bordo-Mavili ekip, aynı şeyi Manisa'da Ferhat ve Isaac karşısında da yaşadı.

ISAAC İMALI KONUŞTU!

Manisa'ya 3 puan getiren tek golü atan Isaac, "Trabzon'da kalmak için çok direndim ama olmadı. Ama neticede profesyonel bir futbolcuyum" ifadesini kullandı. Ferhat da eski takımı Trabzonspor'a karşı gösterdiği performansla maçın en iyilerinden birisiydi.

MALİ KURUL BUGÜN
Trabzonspor'da Genel Mali Kurul bugün saat 10.00'da başlayacak. Haluk Ulusoy Tesisleri Nizamettin Algan Konferans Salonu'na yapılacak Mali Kurul'un son derece hareketli ve tartışmalı geçmesi bekleniyor.

PROFESYONELLİK DERSİ VERDİ
Trabzonspor'un bu sezon Manisaspor'a kiralık olarak verdiği Isaac, bonservisi Bordo-Mavili kulüpte olmasına rağmen eski takımını attığı golle yıktı. Giydiği takımın formasına en iyi şekilde hizmet eden Isaac profesyonellik dersi verirken Trabzonspor'u yıkan isim oldu. Başarılı oyuncu en büyük hedefinin kendisini kanıtlayarak Trabzonspor'a yeniden geri dönmek olduğunu ifade etti.
BİZE ULAŞIN