Şener bombaladı

27.08.2009 Perşembe

Genel Kurul'da yaşanan tartışmaların Trabzonspor'a yakışmadığını belirten Başkan Sadri Şener, "Yaşananlar bizi çok üzdü. Bizim amacımız sadece hizmet. Beğenmeyen varsa aday olsun" dedi

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, kendisini yönetenlere çattı... Kulübünün başarısız yönetilmediğini belirten Şener, göreve gelirken bir enkaz aldıklarını belirtti. Trabzonspor'a gelir kaynakları yaratmak için var gücüyle çalıştıklarını belirten Şener, "Biz 4 ayrı yerde Trabzon'a gelir getirebilecek yerleri 10 yıldan fazla kiralamak için yetki istedik. Çünkü firmalar 15 yıldan aşağı sözleşme yapmıyor. Bizim yönetim kurulu olarak zaten 10 yıllık bir yetkimiz var. Çok da önemli bir şey değil. Vermeyebilirsin" diye konuştu. TFF 2. Lig 4. Grup takımı Kahramanmaraşspor, sezon açılışında özel maç için Kuzey Irak'tan Zahospor'u davet etti. TFF, Irak Futbol Federasyonu'nundan Zahospor hakkında bilgi istedi. Yanıt gelmeyince TFF "Maçı oynatamazsınız" dedi. K.Maraş, Vali Niyazi Tanılır'ın "Dostluk maçında izne gerek yok" demesiyle maça çıktı...

İSTEYEN VARSA BUYURSUN!
Kongrede yaşanan gerginlikleri kişisel kaprislere bağlayan Trabzonspor Başkanı, "Kişisel nedenlerden dolayı Trabzonspor'a yakışmayacak, hareketleriyle şık olmayan bir kongre ortaya çıktı. Bunu da fazla uzatmanın bir anlamı yoktu ve geri çektik. Bizi gerçekten üzdü. Ben sadece hizmet etmek istiyorum. Bu makamlara aday olmak isteyen varsa kongre zamanında çıkar aday olurlar. Üç büyük kulüple yarışacak boyutta Trabzonspor yönetmek çok kolay bir iş değil" dedi.

TRABZONSPOR EKSİK UÇTU
Trabzonspor, Toulouse FC ile yapacağı UEFA Avrupa Ligi playoff turu rövanş maçı için Fransa'ya gitti. Trabzon'daki son idmanda çift kale maçta oynatılan Yattara, kart cezalısı Engin, Avrupa Kupaları'nda oynamayacak olan Gabriç, Göksu, Mustafa Yumlu ve kaleci Onur kadroda yer almadı.

HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI
Trabzonspor, Toulouse maçının hazırlıklarını, Stadium de Toulouse'da yapılan antrenmanla tamamladı. Yaklaşık 1 saat süren antrenman ısınma hareketlerinin ardından grup halinde dar alanda pas çalışmasıyla devam etti. İdmanı yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra bir grup gurbetçi taraftar ve Song'un kızı ile yakınları da izledi.
BİZE ULAŞIN