Tabata Beşiktaş'ta

28.08.2009 Cuma

Beşiktaş, Arjantinli oyuncu Delgado'nun sözleşmesini 6 aylığına dondururken Gaziantepsporlu Tabata'yı 8 milyon Euro bonservis bedeliyle renklerine katmayı başardı

Ve Tabata sonunda Beşiktaş'ta... Siyah- Beyazlı yönetim dün önce Arjantinli futbolcu Delgado ile sözleşmesinin 6 aylığını dondurmak için anlaşmaya vardı. Delgado bu süreç içinde maaşını alacak ve tüm hakları saklı kalacak. Bu sorunu halleden Siyah-Beyazlı yönetim ardından 2 aydır yakından ilgilendiği Tabata için Gaziantepspor'la amansız bir pazarlığa başladı.

Tabata 3 yıllık imza atacak
Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören dün akşam G.Antep Başkanı İbrahim Kızıl'la kıran kırana bir pazarlık yaptı. Bu görüşmelerin ardından 8 milyon Euro bonservis bedeliyle G.Antepspor Tabata'yı Beşiktaş'a verdi. Brezilyalı yıldızla yıllığı 1.3 milyon Euro'dan 3 yıllık sözleşme imzalanacak. Tabata'nın transferinin Gaziantepspor maçından sonra resmen açıklanacağı bildirildi.

Batuhan Karadeniz bir yere gitmiyor
Beşiktaş Yönetimi Batuhan'ın takımda kaldığını açıkladı. Siyah-Beyazlı kulüpten verilen bilgide, "Teknik heyetimizin aldığı, yönetim kurulumuzun da onayladığı karar doğrultusunda Batuhan hiçbir takıma kiralanmayacak ve satılmayacak" dendi.
BİZE ULAŞIN