Sercan Fenerli gibi

Cuma 29.08.2009

Fenerbahçe, Sercan Yıldırım için Bursaspor'a 7 milyon Euro ve Ali Bilgin'i teklif etti. Bursaspor Yönetimi ise 7 milyon + Vederson'u istiyor. Yarına kadar anlaşmanın sağlanması bekleniyor

Galatasaray Teknik Direktörü Rijkaard'ın "Sercan Yıldırım'ı takımımda görmek isterim" açıklamasının ardından iyice kızışan Sercan transferinde artık Fenerbahçe tek başına kaldı. Beşiktaş'tan sonra, G.Saray'ın da aradan çekilmesinden sonra Sarı-Lacivertli kulüp golcü futbolcu için yaptığı teklifi arttırarak yineledi. Bursa yönetimi kararını yarına kadar verecek.

SAĞLAM, "VEDERSON" DEDİ
Gelen son haberlere göre F.Bahçe, Bursaspor'a 7 milyon Euro ve Ali Bilgin'i teklif etti. Bursaspor ise Ali Bilgin'in yerine Vederson'u istediği ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın da bu futbolcuda ısrarlı olduğu öğrenildi. Ancak büyük bir ihtimalle Bursapor'un F.Bahçe'nin teklifini kabul edeceği, imzaların da 1 Eylül'den önce atılacağı belirtiliyor.

GOLLERİN ACISI ÇOK FENA ÇIKTI
F.Bahçe, Manisa maçı hazırlıklarına dün başladı. Sion maçında 2 gol yiyen F.Bahçeli futbolcular toplam 40 şınavla cezalandırıldı. Sion maçının adamı seçilen Lugano ise omuzlarda taşındı. Deniz Barış ve Alex takımdan ayrı olarak çalışırken, boğaz enfeksiyonu geçiren Selçuk Şahin idmana katılmadı.

ÖNDER TURACI FORMA İSTİYOR
Önder Turacı, Sion maçından sonra Manisa önünde de forma istiyor. Milli Takım'da oynama hakkını elde eden Önder, "Fatih Terim hocanın beni oynatması için sürekli oynamam gerek. Bunu başarmalıyım" diye konuştu.


BİZE ULAŞIN