Çocuktan al haberi

30.08.2009 Pazar

Santos'un bayan takımında futbol eğitimi alan Carlos'un kızı Roberta, Globeesporte'ye verdiği demeçte, "Babam gelmeyi çok istedi. Buraların Türkiye'den daha iyi olduğunu söylüyor. Bu sene olmasa da seneye mutlaka gelecek

Roberto Carlos'un kızı Roberta Pinheiro da Silva'nın, Brezilya basınına yaptığı konuşma adeta gündeme bomba gibi düştü. Santos'un bayan takımında futbol eğitimi alan Roberta Pinheiro, "Babam dönmek için elinden geleni yapıyor ama kulübü bir türlü onu bırakmıyor bu sezon olmasa önümüzdeki yıl babam mutlaka Brezilya'ya dönecek" dedi. Roberta Pinheiro, babası Roberto Carlos'un Brezilya'nın Türkiye'den çok daha farklı ve iyi olduğunu söylediğini de ifade etti..

OCAK'TA AYRILACAK MI!
İlerde babası gibi ünlü bir futbolcu olmak istediğini söyleyen Roberta Pinheiro, "Babam bana bazı şeyler öğretti ama hala topa onun gibi vuramıyorum. Babam gibi solak da değilim" ifadesini de kullandı. Carlos'un kızının açıklamaları, Brezilyalı yıldızın devre arasında ayrılma ihtimalini de gündeme getirdi. Çünkü Carlos'un ayrılmak için yönetimi ikna etmeye çalıştığı da kulislerde en çok konuşulan konulardan biri durumunda.

İLK YARI SEMİH İKİNCİ YARI ALEX!
Fenerbahçe'de bu akşam Mansisapor karşısında sürpriz bir isim sahaya çıkıyor. Uzun süren sakatlığını atlatan ve dün akşam takımla birlikte antrenmana çıkarak Daum'un yüzünü güldüren Alex'in ikinci yarıda forma giymesi bekleniyor... Brezilyalı yıldızın orta sahadaki yükünü ilk yarıda ise Semih üstlenecek. Diyarbakır maçında olduğu gibi takımı yönlendiren isim olarak sahaya çıkacak olan golcü futbolcu, ikinci yarıda ya oyundan çıkacak, ya da asıl yeri olan forvete geçecek. Sion maçında Alex'in görevini üstlenen Dos Santos da sol kanattaki yerine geçecek.

3 YIL SONRA EKREM KAN

F.Bahçe-Manisa maçının yardımcı hakemi Ekrem Kan, 3 yıl sonra Kanarya'nın maçına çıkacak. Kan, en son 27 Ağustos 2006'da Fener'in, Sakarya deplasmanında 2-1 kaybettiği lig mücadelesinde görev yapmıştı.
BİZE ULAŞIN