Savunmaya ikaz!

30.08.2009 Pazar

F.Bahçe, Manisa maçı hazırlıklarını tamamladı. Alex'in de katıldığı idmanda Daum, defans oyuncularına uyarıda bulundu

Ligde bugün Manisa'yı ağırlayacak olan Fenerbahçe, son çalışmasını dün akşam basına kapalı gerçekleştirdi. Can Bartu Kamp Eğitim Merkezi'ndeki antrenmanda Daum, oyuncularla kısa bir toplantı yaptı. Alman hocanın, savunmada yaşanan zaaflara dikkat çekerek bu bölgede oynayan futbolcuları dikkatli olmaları konusunda uyardığı öğrenildi. Futbolcular, Koch yönetiminde taktik ağırlıklı maç oynadı. Sakatlığı düzelen Alex de takımla idmana katılırken, Deniz ve Deivid ise ayrı çalıştı.

ÖRNEK DAVRANIS
F.Bahçe'de Christoph Daum'un önerisiyle örnek bir uygulamaya imza atılıdı. Artık bundan sonra futbolculara verilecek disiplin cezalarının LÖSEV Vakfı'na bağışlanması kararlaştırıldı. F.Bahçe'de disiplin cezaları yönetmeliği antrenmana geç kalma, gereksiz yere kart görmeye kadar bir çok konuyu içeriyor. Daum, Almanya'da da görme engelliler yararına çalışan bir derneğin kurucu üyesiydi.

TOPUZ GELİYOR
F.Bahçe'de sakatlığı süren futbolculardan birisi olan Mehmet Topuz'un sakatlığnın büyük ölçüde geçtiği öğrenildi. Arka adalesinde hiçbir sorununun ve ağrısının kalmadığı belirtilen Mehmet Topuz'un yine de bugünkü maçta forma giymesi beklenmiyor.

FENERBAHCE YARA SARACAK
Süper Lig'in ilk etabında sakatlıklardan dolayı sıkıntı yaşayan F.Bahçe, bugünkü Manisa maçının ardından yaralarını saracak... Estonya ve Bosna Hersek ile oynanacak milli maçlar nedeniyle lige 1 hafta ara verilecek olması en çok Fener'in işine yarayacak. Alex, Deivid, Mehmet Topuz ve Deniz Barış'ın bu ara sırasında tedavilerinin tamamlanacağı ve ligdeki ilk maça hazır olacağı ifade edildi.

F.BAHÇE ÇOK BÜYÜK
İspanya basınına konuşan Daniel Güiza, Fenerbahçe'nin çok büyük bir taraftar kitlesine sahip olduğunu ve İspanya'da zannedilenden çok daha büyük bir kulüp olduğunu söyledi. Güiza, Fenerbahçe'ye alıştığını ve hiçbir sıkıntısının olmadığını da söyledi.
BİZE ULAŞIN