Çıldırtan Zafer

31.08.2009 Pazartesi

Fenerbahçe Başkanı maçtan çıkarken yanındakilere "Oh be. Ölüp ölüp dirildik" diye dert yandı... Sarı-Lacivertliler, dünkü galibiyetle 15 yıl aradan sonra ilk kez ligde 4'te 4 yaptı

Dün gece Şükrü Saracoğlu Stadı'nda F.Bahçe'nin 10 kişi kalmasına rağmen 90+4'de gelen galibiyet golü tribünleri bayram yerine çevirirken, Sarı-Lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım'ın sevinci belki de geceye damgasını vurdu. 86'da skor 1-1 olunca büyük bir gerilim ve üzüntü yaşayan Başkan Yıldırım, tam maç bitmek üzereyken Semih'in golü gelince sevinçle ayağa fırladı.

1 DAKİKAYI SEYRETMEDİ

Yıldırım, önce yumruğunu havaya kaldırdırdı sonra hızlı adımlarla Şeref Tribünü'nü terk etti ve kalan 1 dakikayı seyretmedi. Kadıköy'de Manisaspor'u 2-1 yenerek 4 maçta 12 puana ulaşan Fenerbahçe, 1994/95 sezonundan sonra ilk kez 4'te 4'le başladı.

HAVLU ATMADIK AMA GOL ATTIK!
F.Bahçe'nin ilk golünü atan 2. golün de hazırlayıcısı Güiza, "Hiçbir zaman havlu atmadık, aynı dirençle saldırıp golü bulduk" dedi. İspanyol golcü, kendisine bir gol hedefi koymadığını önemli olanın takımın başarısı olduğunu söyledi.

KALE ARKASI BOŞ KALDI!
Yüksek bilet fiyatlarının etkisi dün tribünlerde görülmeye başlandı. Sarı-Lacivertli taraftarlar yine pankartlarla bilet fiyatlarını protesto ederken, özellikle 55 TL'ye satılan kale arkası tribünlerinde geniş boşlukların olduğu görüldü. Fenerbahçeli taraftarların bu tepkisinin bilet fiyatlarının makul bir seviyeye inmesine kadar devam edeceği ifade ediliyor.
BİZE ULAŞIN