Şehitlere hediye

31.08.2009 Pazartesi

F.Bahçe'nin hocası askerlerimizin arkasında olduğunu göstermek için Türk bayrağı olan tişörtü giydiğini söyleyerek, "Maçta biraz şanslıydık ama şans mücadele edenle olur" dedi

Daum'dan ince mesaj... F.Bahçe'nin hocası maçtan önce 4 Türk askerinin şehit olduğunu duyduğunu belirterek, "Manisa önündeki galibiyeti şehitlere ve ailelerine hediye ediyorum. Türk bayrağı olan tişörtü giyerek askerlerimize onların yanında olduğumu göstermek istedim. Manisaspor önünde aslında iyi futbol oynamadık. Zor olan bir maçı kazanmak hocayı mutlu eder. Şanslıydık ama şans mücadele edenle olur" diye konuştu.

YORGUN OLMALARI DOĞAL
Manisaspor'un daha çok koştuğunu vurgulayan Alman hoca, "Gökhan bizim için önemli bir oyuncu ama Bekir de ilerleyen dakikalarda çok daha iyi oynadı. Futbolcularım 61 gündür çalışıyor ve bu süreçte 3 gün izin yaptı. Bu nedenle yorgun olmaları doğal. Bu galibiyetin iki nedeni var. Birincisi futbolcularımızın istekli oluşu diğeri de muhteşem taraftarımız" dedi. Daum UEFA'daki rakiplerini ciddiye almaları gerektiğini sözlerine ekledi.

BAYRAM COŞKUSU
Saracoğlu Stad 'nda dün gece Zafer Bayram coşkuyla kutland . Stad n dört bir yan Türk bayraklar yla donat l rken hoparlörden 10. Y l Marş çald . Maraton tribünün üst k sm nda ise bir Türk bayrağ aç ld . Bu arada tak m s n rken sahaya üzerinde Türk bayrağ olan tişörtle ç kan Daum'un bu jesti taraftarlardan büyük alk ş ald .

ZORU BAŞARDIK
F.Bahçe'nin kalecisi Volkan, Manisaspor'un çok iyi mücadele ettiğini söyleyerek, "Güzel başlangıcı devam ettirmek istiyorduk ve zor da olsa kazanmayı bildik" dedi.
BİZE ULAŞIN