Taraftarımız sevinecek

12.10.2009 Pazartesi

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli ligde köprünün altından daha çok suların geçeceğini ifade ederek, "Taraftarımıza hem içerde, hem de dışarıda hak ettikleri mutluluğu vermek için gerekenleri yapacağız" dedi

Mustafa Denizli'den pembe tablo... Beşiktaş Teknik Direktörü taraftarın Denizlispor maçındaki gibi davranmayacağına inandığını belirterek, "Biz onlara hem içerde, hem de dışarıda hak ettikleri mutluluğu vereceğiz" dedi. G.Saray'ın yaşadığı puan kayıplarının kendilerini motive ettiğin belirten Denizli, "Ligde köprünün altından daha çok sular geçecek" ifadesini kullandı.

EN ÇOK CSKA MAÇI BENİ ÜZDÜ
Denizli devre arasında bazı oyuncuların gidebileceğini vurgulayarak, "Transfer yapılıp yapılmayacağı konusu çok erken" diye konuştu. Bu sezon en çok CSKA yenilgisine üzüldüğünü dile getiren tecrübeli hoca kendisine Milli Takım hocalığı teklif edilip edilmediği sorusuna ise, "24 saatini Beşiktaş'a veren bir hocaya Mahmut Özgener bu teklifi yapmaz" cevabını verdi.

DALYA DİYECEK
Beşiktaş'ın golcü yıldızı Bobo'yu dalya heyecanı sardı. Şu ana dek Türkiye'de 99 lig maçına çıkan Brezilyalı futbolcu Kasımpaşa önünde forma giyerse Süper Lig'de 100. maçına çıkmış olacak. Siyah-Beyazlı futbolcu şans bulduğu 99 lig maçında toplam 37 gol attı.

KONDİSYON YÜKLEDİLER
Beşiktaş bir günlük iznin ardından Kasımpaşa maçının hazırlıklarına başladı. Nevzat Demir Tesisleri'ndeki idmanda futbolcular kondisyon ağırlıklı bir çalışma yaparken milli oyuncular katılmadı.

AYDIN KARABULUT İKİYE BÖLDÜ
Beşiktaş'ın Ankaraspor'da oynayan eski oyuncusu Aydın'ı geri almak istemesi yönetimi ikiye böldü. Bazı yöneticilerin Aydın'ın yuvaya dönmesine onay verdiği öğrenilirken diğer yöneticilerin, "Onu geri almak tükürdüğümüzü yalamak olur" diyerek tavır aldıkları belirlendi.
BİZE ULAŞIN