Yerli mi yabancı mı?

14.10.2009 Çarşamba

Trabzonspor'un golcü futbolcusu Umut Bulut, "Pazar günü Galatasaray ile oynayacakları maç yabancı golcülerle, yerli golcülerin savaşı olacak. Tabii ki galip gelen biz olmak istiyoruz" dedi.

Pazar günü Ali Sami Yen'de oynayacakları maç 'Yabancı ve yerli golcülerin kapışması olacak' diyen Umut Bulut, sorumluluklarının farkında olduklarını ve maçı kazanmak istediklerini söyledi. Milli maç nedeniyle lige verilen aranın takıma olumlu yansıdığını belirten Bulut, "Takım olarak bu maça çok iyi hazırlandık. Geçen sene Ali Sami Yen'de 3-0 kaybettik. Bunun telafisi ancak öyle bir skorla kazanmak olacaktır. Bunu başaracak güç bizde var" dedi.

Cimbom'a siftah yapacağım
İstanbul Büyükşehir ve Antalyaspor maçlarında rakip fileleri havalandırmayı başaran Umut Bulut, "Hissediyorum ve bunun için çok çalışıyorum. Galatasaray'a da ilk golümü atacağım. Aynı zamanda bu maç yerli ve yabancı golcülerin kapışması olacak. Tabii ki de kazanan biz olmak istiyoruz" dedi. Gökhan Ünal da, Galatasaray maçını kazanarak üzerlerindeki kara bulutları dağıtmak istediklerini söyledi.

Arda ile aynı sınıftaydık
Trabzonspor'un genç futbolcusu Ferhat Öztorun, "Şehremini Lisesi'nde Uğur Uçar ve Arda Turan ile ayn s rada dirsek çürüttük. Arda'n n dersleri çok iyiydi ancak yaz s o kadar kötüydü ki kopya çekemezdik" dedi.


BİZE ULAŞIN