Abdullah Avcı 'varım' diyor

16.10.2009 Cuma

Büyükşehir Belediyespor'un teknik patronu Abdullah Avcı, teklif gelmesi durumunda A Milli Takım'da görev almaya hazır olduğunu söyledi. Avcı, yabancı teknik direktör arayışını ise doğru bulmadığını söyledi

Bir radyo programına konuk olan Büyükşehir Belediyespor teknik direktörü Abdullah Avcı, A Milli Takım hocalığı hedefini daha önce dile getirdiğini ve teklif gelmesi durumunda göreve hazır olduğunu söyledi. Avcı, böyle bir görev için yeterli donanıma sahip olduğunu da belirtti.

VERİLECEK KARARA SAYGI DUYARIZ

Yabancı teknik direktör arayışına sıcak bakmadığını da ifade eden Avcı, şöyle devam etti: "Altyapıları iyi bilen, oyuncuları yakından tanıyan birisinin tercih edilmesi daha doğru olur. Ancak federasyon yabancı hoca uygun görürse ona da elbette saygı duyarız."

TEK MODEL BENİM!
Milli Takım'da oynamaya aday olan futbolcuların yüzde 80'iyle çalıştığını vurgulayan Avcı, "Benim dışımda böyle bir modele sahip bir antrenör yok" ifeadesini de kullandı.

YERLİ Mİ YABANCI MI
Kamuoyu, Fatih Terim'in ardından yine yerli bir teknik adamla yola devam edilmesini savunuyor. Ancak Federasyon'un gündeminde yabancı bir hocanın seçenek olarak durduğu da bir gerçek...
BİZE ULAŞIN