Daum köşeye sıkıştı

17.10.2009 Cumartesi

Deivid, ve Güiza'dan sonra Alex'in büyük bir ihtimalle oynamayacak olması Daum'u zor durumda bıraktı Alman hoca, G.Antep deplasmanında forvet hattında Semih-Kazım ya da Semih-Özer ikilisini düşünüyor

Fenerbahçe'de yaşanan sakatlıklar ve bu sakatlıkların tamamının forvet oyuncularından olması Christoph Daum'u tam anlamıyla köşeye sıkıştırdı. Alman teknik adamın, forvet hattında nasıl bir kurguyla takımını Gaziantep deplasmanında oynatacağı ise merak konusu oldu. Daum'un 2 seçenek üzerinde durduğu ve bunlardan birincisinin Semih-Kazım ikilisini forvette oynatıp, Mehmet Topuz'u da Kazım'dan boşalan sağ kanada çekmek olduğu ifade edildi.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYIN

ÖZER BEKLİYOR
Teknik direktör Daum'un üzerinde durduğu diğer seçenek ise Kazım'ın yine sağ kanatta oynatarak, Semih- Özer ikilisini forvette oynatmak. Bu Semih yine tek santrfor olacak ve onun hemen arkasında tam da Alex'in yerinde Özer Hurmacı görev yapacak. Alman hocayı düşündüren bir diğer konu da savunmada Lugano ve Santos'un ülkelerinden yorgun dönmesi.

SEMİH ŞUT ÇALIŞTI
Semih Şentürk, dünkü antrenman sonrasında özel olarak şut çalışması yaptı. Golcü futbolcunun attığı şutların isabetli olması teknik direktör Daum'un yüzünü güldürdü.

FENERBAHÇE TAKTİK ÇALIŞTI
F.Bahçe, G.Antep maçının hazırlıklarını dünkü idmanla sürdürdü. Sakatlıkları süren Deivid, Güiza ve Alex'in yanı sıra ülkelerinden geç dönen Lugano ve Dos Santos'un katılmadığı antrenmanda Sarı-Lacivertliler taktik çalıştı. Tedavisine devam edilen Alex'in Gaziantep'te forma giyme ihtimalinin iyice zayıfladığı öğrenildi.
BİZE ULAŞIN