İkisi de şüpheli!

17.10.2009 Cumartesi

Ülkesinden geç dönen Lugano ve Santos, akşamki antrenmana yetişemeyince gece çalıştı. İkili hakkındaki son kararı Daum verecek

Fenerbahçe'de sakatlıklar dışında, milli takımlarından yorgun dönen futbolcular da sorun oldu. Uruguay'ın Arjantin'le oynadığı maçta 90 dakika sahada kalan Lugano ile oynamamasına rağmen Venezulla ile yapılan maçta Brezilya'nın kadrosunda bulunan Dos Santos, dün akşamki idmana yetişemedi. İkili, gece antrenmanı yaptı. Antrenör Dolu Arslan ile birlikte çalışan ikili hakkında son kararı bugün Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum verecek.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYIN

ÇOK SABIRLI OLMALIYIZ
Fenerbahçe'nin orta sahadaki yıldızı Emre Belözoğlu, Gaziantepspor deplasmanının şimdiye kadar oynayacakları en zor maç olacağını söyledi.

ANTEP İYİ HAZIRLANDI

Sabırlı ve disiplinli olmadıkları taktirde puan kaybı yaşanacağını belirten Emre, sözlerine şöyle devam etti: "Gaziantep'in çok iyi hazırlandığını öğrendik. Erken gol bulmak istiyoruz. Ama bunu başaramasak da maçın 90 dakika olduğu bilinciyle dikkatli oynayacağız."

ÖNDER TURACI HAZIRKITA
Fenerbahçe'nin milli oyuncularından Önder Turacı, Gaziantep maçında forma giymek için Daum'un kararını bekliyor. Yorgun olan Lugano'yu dinlendirme ihtimali olan Daum'un, Önder Turacı ile Bekir İrtegün arasında tercih yapacağı ancak, Önder'i oynatmasının yüksek bir ihtimal olduğu bildirildi.
BİZE ULAŞIN