6 puan yetebilir!

21.10.2009 Çarşamba

Devler Ligi'nde bugün Almanya'da Wolfsburg ile karşılaşacak Beşiktaş'ta Teknik Direktör Denizli "Almanya'ya en azından 1 puan için geldik... Doğru yerde alınacak 6 puan ise bize yetebilir" dedi

Şampiyonlar Ligi'nde bugün Almanya'da geçen sezonu şampiyon bitiren Wolfsburg ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta teknik direktör Mustafa Denizli, grubun zorluğuna dikkat çekti. "Wolfsburg-CSKA maçı hariç hep tek farklı galibiyetler alındı" diyen tecrübeli hoca şöyle konuştu: "Bu grup son derece zorlu. Daha önce 7-8 puan hedef belirlemiştim. Doğru yerde alınacak 6 puan dahi bize yetebilir. Bu durumda devreye averaj girer."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ....

BUNLARIN İSTANBUL'U VAR!
Bu anlamda Wolsburg maçının daha da önem kazandığına değinen Denizli "Buraya puanlar veya en kötü şartlarda puan almak için geldik. Ekibimin de bunu başaracağına inanıyorum... Diğer taraftan bu "Tamam" ya da "Devam" maçı da değil.. Biz grubun kesin favorisi ile içeride, diğer takımlarla da dışarıda oynadık. Bu maçların İstanbul ayağı oynanmadan kesin konuşulmaz" dedi.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

YUSUF OYNAMIYOR
Beşiktaş, Wolfsburg maçının son idmanını dün akşam Arena Stadı'nda yaptı. Bazı yöneticilerin de izlediği antrenmana idrar yollarında enfeksiyon olan Yusuf çıkamadı. İlk onbirde oynayamayacak olan Yusuf'un kadro dışı kalması da gündemde.

DENİZLİ'NİN GİZLİ SİLAHI NİHAT
Siyah-Beyazlılar'da gol yollarında yaşadığı şanssızlığı Kasımpaşa maçında fileleri havalandırarak kıran Nihat Kahveci, Wolfsburg karşılaşmasında da teknik direktör Mustafa Denizli'nin önemli silahlarından biri olacak. Bobo'yu tek forvet oynatacak Denizli, Nihat'ı ise gizli golcü olarak kullanacak. Deneyimli hoca, Nihat'tan kaleyi gördüğü an şut çekmesini istedi.

GÜVENİM GELDİ
Kasımpaşa'ya attığı golle yeniden güven kazandığını belirten Nihat, "Wolfsburg'a da atmak istiyorum" dedi.

TELLO'YA ÖZEL GÖREV
Tello, bugün Tabata ile oyun kuruculuk yapacak. Defansta İsmail Köybaşı görev alacak. Denizli, ön liberoda Toraman- Ernst ikilisine görev verirken, Bobo tek forvet çıkacak.
BİZE ULAŞIN