Derbiye tam kadro

23.10.2009 Cuma

Alman hoca, dün dinlendirdiği Alex ve Semih'i Cimbom maçına sakladı. Sakat sakat oynayan Lugano'nun ise derbide oynayabileceği öğrenildi

MAÇTAN KARELER İÇİN TIKLAYIN

F.BAHÇE-G.SARAY DERBİSİNİN SONUCU NE OLUR? ANKETİMİZE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

Dün akşam bir çok yıldız futbolcusundan yoksun olarak Romanya'da Steaua Bükreş'e karşı müthiş bir zafer kazanan Fenerbahçe'nin G.Saray derbisinde tam kadro mücadele edeceği öğrenildi. İlk müjdeli haber önceki gece çok fazla ağrısı olduğu için Steaua maçında oynamayan Semih'ten geldi. Daum'un dün riske etmediği tecrübeli golcüyü Cimbom'a karşı oynatacağı öğrenildi.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

GÜIZA'NIN TEDAVİSİ SÜRÜYOR!
Galatasaray derbisine yetişip yetişmeyeceği belirsiz olan Alex De Souza'nın da durumunun çok iyi olduğu ve müthiş derbide sahadaki yerini alacağı öğrenildi. Dün sakat sakat forma giyen savunmanın belkemiği Lugano'nun da sağlık durumun iyi olduğu ve Galatasaray karşısında arkadaşlarını yalnız bırakmayacağı ifade edildi. İspanyol golcü Güiza'nın ise tedavisinin sürdüğü bildirildi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

SAKAT SAKAT OYNADI
Fenerbahçe defansının vazgeçilmez oyuncusu Lugano dün akşam sakat olmas ona rağmen müthiş bir performans ortaya koydu. Uruguaylı oyuncu girdiği bütün ikili mücadeleleri kazandı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

SONUNDA BÜKREŞ KALESİ DÜŞTÜ!
Avrupa Kupaları'nda adeta kabusumuz olan, 7 maçta bileğini hiç bükemediğimiz Steaua Bükreş'e dün Fenerbahçe "Dur" dedi ve Rumen ekbibini yenen ilk Türk takımı oldu. S.Bükreş daha önce Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş ile oynamıştı.

ÖNCE CİMBOM,SONRA ALKIŞ!
Fenerbahçe taraftarları Steaualular'ın protesto ettikleri Becali lehine tezahürat yapınca, S.Bükreşliler çılgına döndü ve Galatasaray'a destek çıkarak maç boyunca "G.Saray" diye bağırdığılar. Ancak maç sonunda Fenerbahçe'yi galibiyetten dolayı ayakta alkışladılar.
BİZE ULAŞIN