Emre ile Vederson birbirine girdi

23.10.2009 09:17 Güncelleme: 23.10.2009 10:25

Fenerbahçe'nin orta sahadaki dinamosu Emre ile sol kanat oyuncyusu Vederson tünelde kavga ederken, Ali Bilgin araya girdi.

Karşılaşma bittikten sonra Emre ile Vederson tünelde kavga ederken, Ali Bilgin araya girdi. Steaua Bükreşli oyuncular iki sıra halinde dizilerek Fenerbahçeli oyuncuları alkışlarla soyunma odasına gönderdiler

Milliyet'te yer alan habere göre, Fenerbahçe'nin dün gece en iyi oyuncularından biri olan Emre Belözoğlu'nun, karşılaşma sonrası soyunda odasına giderken tünelde ikinci yarıda oyuna giren Vederson ile birbirine girdiği öğrenildi.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

Maçın bitiş düdüğü ile birlikte bir pozisyon nedeniyle tartışmaya başlayan iki oyuncu arasındaki gerilim ardından kavgaya dönüştü. Birbirlerinin üzerine yürüyen Emre ile Vederson'u Ali Bilgin güçlükle ayırdı.

Tünelde bunun dışında ilginç bir olay daha yaşandı. Steaua Bükreşli oyuncular iki sıra dizilip, Fenerbahçeli futbolcuların gelmesini beklediler ve ardından alkışlarla sarı-lacivertli takımı soyunma odasına gönderdiler.
Teknik Direktör Daum yaşananlarla ilgili, "Büyük bir centilmenlik gösterisiydi. Umarım Türkiye'de de bir gün bugünkü gibi centilmenlik görüntüsü yaşanır. Bu tür bir jeste hazır mıyız, bilemiyorum" dedi.
Roberto Carlos ise "Biz taraftarlarımızla birlikte sahamızda Galatasaray'ı alkışlama imkanı yaratmayız" diyerek derbiyi kazanacaklarını ima etti.

BİZE ULAŞIN