Bu düello can yakar

25.10.2009 Pazar

Kanarya 9 maçtır kazandığı Kadıköy'de yine gülmek, Aslan ezber bozmak istiyor. F.Bahçe yenerse farkı 5'e çıkaracak. Cimbom kazanırsa lider olacak

Bu akşam sadece Türkiye'nin değil tüm dünyanın gözü Kadıköy'de olacak... Her buluşmaları ayrı bir heyecana sahne olan Fenerbahçe ve Galatasaray, tarihteki 363. derbiye Şükrü Saracoğlu'nda çıkacak. Bünyamin Gezer'in yöneteceği dev maç saat 20.00'de Lig TV'den naklen yayınlanacak. Derbi ayrıca başta Almanya ve İspanya Brezilya olmak üzere birçok ülkede de ekranlara gelecek.

İKİSİ DE 'MUTLAKA ÜÇ' DİYOR
Maça mutlak 3 puan parolasıyla çıkan lider F.Bahçe ve takipçisi G.Saray'ın farklı hesapları da var... 9 maçtır Kadıköy'de ezeli rakibini mağlup eden Kanarya geleneği sürdürmek istiyor. Cimbom ise makus talihini yenip ezber bozma peşinde olacak. Fener'de Deniz, G.Saray'da Emre Aşık dışında eksik yok.

GÖZLER 10'LARDA!
Saat 20.00'de başlayacak Dünya derbisinde tüm gözler iki takmn 10 numaras  ve kaptan Alex ile Arda Turan'da olacak... Alex'li Fenerbahçe'nin mi yoksa Arda'l Galatasaray' n m kazanacağ bu gece belli olacak...

İLK BULUŞMALARI
Ezeli rakiplerin teknik direktörleri Rijkaard ve Daum bu gece ilk kez karş karşya gelecek. Daum'un daha önce Galatasaray'a karş 5 galibiyeti bulunuyor.

FENERBAHÇE

VOLKAN DEMİREL GÖKHAN LUGANO BILICA ROBERTO CARLOS CRISTIAN EMRE KAZIM VEDERSON ALEX GÜIZA
TD: CHRISTOPH DAUM

GALATASARAY
LEO FRANCO SABRİ M.TOPAL (GÖKHAN) SERVET HAKAN BALTA MUSTAFA SARP AYHAN ELANO ARDA KEITA BAROS
TD: FRANK RIJKAARD

STAT: SARACOĞLU
SAAT: 20.00
YAYIN: LİG TV
HAKEM: BÜNYAMİN GEZER

BİZE ULAŞIN