Bir gün yeneceğiz

26.10.2009 Pazartesi

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, rakip yarı sahada yaratıcı hareketler yapamadıklarını söyleyerek, "Rakibi resmen izledik" dedi...

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, 3-1 kaybedilen Fenerbahçe derbisi sonrası yaptığı açıklamada, rakip yarı sahada yaratıcı hareketler yapamadıklarını belirterek, "Açıkçası topa fazla baktık. Daha hızlı olmalıydık. Bunlara çalışmamız lazım. Şükrü Saraçoğlu zor bir stat ama Fenerbahçe de yenilmez bir takım değil. Onları burada bir gün mutlaka yeneceğiz" ifadelerini kullandı.

MAÇTAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

DERBİ ÖNCESİ İSTENMEYEN KARELER... TIKLAYIN

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

FİLDİŞİLİ'YE GÖNDERME YAPTI

Maça gergin başladıklarını belirten Hollandalı çalıştırıcı, "Hem Elano hem de Arda iyi çalıştı. Diri kuvvete ihtiyacımız olduğu için Elano'yu aldım. Rakip, Arda'ya geniş alan bırakmadı. Keita, anlamsız bir şekilde atılmasa daha farklı olabilirdi. O ana kadar iyiydik. Bir oyuncunun takımını 10 kişi bırakması kabul edilemez. Umarım dersini almıştır" dedi.

ÖRNEK DAVRANIŞ
Karşılaşma öncesi istenmeyen olaylar yaşansa da Frank Rijkaard ve Christoph Daum'un el sıkışması gecenin güzel enstantanelerindendi.
BİZE ULAŞIN