Polat elkoydu

26.10.2009 Pazartesi

Adnan Polat, futbol şubesinden sorumlu 2 yöneticiyle bir durum değerlendirmesi yaparak, "Takımdaki disiplinsizliği önlemeliyiz. F.Bahçe maçının yaralarını derhal sarmalıyız" dedi

Adnan Polat dizginleri eline aldı... G.Saray Başkanı, Fenerbahçe yenilgisinin ardından dün futbol şubesinden sorumlu Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi yaptı. Polat, "Çok büyük bir yara aldık. Takımı bu kadar kötü görmemiştim. Beni üzen yenilgiden çok maçta fazla pozisyona giremememiz oldu. Takımdaki disiplinsizliğe bir an önce son vermeliyiz. Futbolcularımı tanıyamadım. Bir takım bu ancak bu kadar kötü oynar" diye konuştu.

MAÇTAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

DERBİ ÖNCESİ İSTENMEYEN KARELER... TIKLAYIN


SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

FUTBOLCULARI UYARIN
Fenerbahçe'yle aralarındaki 5 puanlık farkı en kısa zamanda kapatmak zorunda olduklarını belirten Polat, "Önümüzde 24 maç var. Ancak bu görüntüden sıyrılmalıyız. Futbolcularla konuşarak onları uyarın. Bu sezon her türlü fedakarlığı yaparak güçlü bir kadro kurduk. Son haftalardaki gidişat beni üzüyor. Yine de karamsar olacak bir durum yok. Yeter ki önlemlerimizi alalım. Yenilgiden ders çıkardığımız takdirde her şey düzelir" dedi.

BU NE BİÇİM KALECİ
G.Saray'ın eski başkanlarından Mehmet Cansun, Leo Franco'yu eleştirdi. Cansun, "Daum'u Franco'yu iyi etüt ettiği için tebrik etmek gerekir. Franco kendisine yapılan geri paslarında çok geç hareket ediyor. Daum Kazım'a sürekli pres yaptırarak bu zaafı iyi kullandı. Ayrıca defans ilk golde büyük hata yaptı" dedi.

KUPA MESAİSİ BAŞLADI
F.Bahçe'ye yenilerek ligde 3. sıraya gerileyen Galatasaray, Buca ile oynayacağı kupa maçının hazırlıklarına başladı. Derbi maçında forma giyen oyuncular düz koşu yaparken diğerleri teknik ve taktik ağırlıklı çalıştı.

KEITA'YA SIFIR PUAN
G.Saray Yönetimi, F.Bahçe derbisinde k rm z kart gören Keita'ya 10 bin dolar para cezas vermeye haz rlan rken İspanyol gazetesi Marca, her hafta yay nlad ğ haftan n spor adamlar listesinde Keita'ya s f r puan verdi. Gazete, "Carlos'un üzerine atlad ve ilk yumruktan sonra dirsek att . Örnek al - nacak bir cezay hak etti" yorumunu yapt . Tedbirli olarak PFDK'ya sevkedilen Keita, Bucaspor ile yap lacak kupa maç nda forma giyemeyecek.
BİZE ULAŞIN