Oyunuzla Beşiktaş'a sahip çıkın

29.10.2009 Perşembe

Turkuvaz Medya Yönetim Kurulu Başkanvekili Serhat Albayrak ve Takvim Gazetesi'ne konuk olan Aksu, "Güçlü bir yönetimle göreve talibim. Kongre üyeleri de oylarıyla Beşiktaş'a sahip çıksınlar" dedi

PROJELERİNİ ANLATTI
Ocak ayında yapılacak olan Beşiktaş kongresinde başkanlığa adaylığını koyan Murat Aksu dün listesinde yer alan Ali Baransel'le birlikte Turkuvaz Medya'ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Murat Aksu ve Ali Baransel, Turkuvaz Medya Yönetim Kurulu Başkanvekili Serhat Albayrak ve spor servislerini ayrı ayrı ziyaret etti. Aksu burada başkan seçildiği takdirde gerçekleştireceği projelerle ilgili olarak ayrıntılı bilgiler verdi.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

KATILIM YÜKSEK OLMALI
Aksu, "Birincisi camiayı birleştirecek güçlü yönetimlere, ikincisi ise 14400 kongre üyesinin iradesiyle yönetimin seçilmesine gereksinim var. 1000, 2000 kişilik kongre üyelerinin seçeceği hiçbir yönetim camiayı tam temsil edemez. Bu yüzden oyumuzla Beşiktaş'a sahip çıkalım. 2 Kasım'a kadar aidatları yatıralım. Kime oy verileceğinden çok sandığa gelmek önemli" dedi.

2 KASIM SON GÜN
Serhat AlbayrakŞu ana kadar sadece 7 bin kişinin aidat yatırdığını hatırlatan Aksu, "2 Kasım'a kadar 7 bine yakın üyemizden aidatlarını yatırmalarını bekliyoruz. Bu konuda Sicil Kurulu pazar gününe kadar açık olacak. Üyelerimizin aidatlarını yatırmasını istiyoruz" diye konuştu.

BARANSEL BİR ONUR

Aksu son 3 yıldır aidatlarını yatırmadığı için 1000'e yakın kişinin üyeliğinin düşeceğini söyleyerek, listesine aldığı Ali Baransel'in bir onur olduğunu belirtti. Murat Aksu, "Baransel 16 yıl Cumhurbaşkanlığı sözcülüğü ve başdanışmanlığı yaptı. RTÜK'ün kurucusu değerli bir büyüğümüz. Beşiktaş'a hizmet çıtasını yükseltiyoruz" ifadesini kullandı.

ALBAYRAK'LA FUTBOL SOHBETİ
Ocak 2010'da yapılacak Beşiktaş kongresinde başkanlığa adaylığını koyan Murat Aksu dün Turkuvaz Medya Yönetim Kurulu Başkanvekili Serhat Albayrak'la görüştü. Aksu projelerini anlatırken, Albayrak'la koyu bir futbol sohbeti yaptı.
BİZE ULAŞIN