Tekke harekatı

29.10.2009 Perşembe

Rusya'da Zenit'te oynayan eski Trabzonspor'lu Fatih Tekke, Bordo-Mavililer'e geri dönmek için yeşil ışık yaktı. Yönetim, Ruslar'la bonservis pazarlığı yapıyor

Devre arasında kadrosunu takviye etmek isteyen Trabzonspor'da eski futbolcuları Fatih Tekke konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Rusya'nın Zenit takımında oynayan golcü oyuncu Trabzonspor'a geri dönmeyi istediğini belirterek, "Rusya'da ligin bitimine 1 ay kaldı. Zenit'in benimle masaya oturmak istediğini biliyorum. Ama, benim gönlüm Trabzonspor'da" dedi.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ...

RUSYA'YA ÇIKARMA YAPILACAK

Tekke'yi yeniden kadrosuna katmak isteyen Bordo-Mavili yönetim ise düğmeye bastı. Oyuncuyla her konuda anlaşan yönetim, Zenit yetkilileriyle pazarlıklarını yoğunlaştırdı. Önümüzdeki günlerde Rusya'ya giderek Tekke'nin kulübüyle masaya oturacak olan Bordo-Mavililer, Ruslar'ı bonservis konusunda ikna etmek için uğraşıyor.

GÖKHAN SAKATA GELDİ
Ligde 12. haftada Beşiktaş ile karşılaşacak Trabzonspor, maçın hazırlıklarını dün sürdürürken antrenmanda Giray ile ikili mücadeleye giren Gökhan Ünal'ın sağ ayak bileği döndü. Durumu bugünkü MR'la belli olacak.
BİZE ULAŞIN