Bu ara ilaç olacak

30.10.2009 Cuma

Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Broos, Ankaraspor maçı nedeniyle bu haftayı boş geçecek olmalarının kendilerini olumlu etkileyeceğini söyledi...

Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Broos, Ankaraspor maçını hükmen kazanmaları nedeniyle bu haftayı dinlenerek geçirecek olmalarının kendilerine yarayacağını belirterek, "Bizim için mini bir kamp gibi olacak. Arayı iyi değerlendirip, takım halinde çalışıp eksikleri gidereceğiz" dedi.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ

Kasetler izlenecek

Beşiktaş'la yapacakları maçın kendileri için son derece önemli olduğunu vurgulayan Belçikalı teknik adam, "Yardımcılarım ve oyuncularımla birlikte rakibimizin tüm kasetlerini izleyip açıklarını bulacağız. Maçtan puan veya puanlarla ayrılacağımıza ilişkin hiç kuşkum yok" diye konuştu.

Penisini gösterdi cezayı yedi
Trabzon'da yapılan İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısında Trabzonspor- Bursaspor maçında konuk takım taraftarlarına penisini gösteren 21 yaşındaki bir taraftara bin 120 lira para cezası verildi.

Gökhan Ünal sevindirdi
Önceki gün idmanda sol ayak bileğine darbe alan Gökhan Ünal'ın durumunun iyi olduğu ve Beşiktaş maçında forma giyebileceği açıklandı. Gökhan'ın Karadenizspor maçında 2 gol atması teknik heyeti sevindirdi.

BİZE ULAŞIN