Konuşmak yasak

31.10.2009 Cumartesi

Polemiklerin önüne geçmek isteyen Trabzonspor yönetimi Yattara, Gökhan Ünal, Alanzinho, Tjikuzu ve Song'a basına açıklama yapma yasağı getirdi...

Sezona istediği gibi başlayamayan, ligdeki son maçında ise Kayseri'yi yenerek moral bulan Trabzonspor'da yönetim, takımdaki havanın bozulmaması için ilginç bir yönteme başvurdu. Bordo-Mavililer'de yapacakları açıklamalarla polemiklere neden olmalarından korkulan Yattara, Gökhan Ünal, Song, Alanzinho ve Tjikuzu'ya basına konuşma yasağı geldi.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ

Listedekiler sabıkalı
Konuşma yasağı getirilen isimler yönetimle veya teknik direktör Hugo Broos'la yaşadıkları sorunlarla dikkat çekiyor. Alanzinho ve Yattara'nın Belçikalı teknik adamla yıldızları barışmıyor. Tjikuzu yönetimin para cezası verdiği isimlerden. Song ise geçen yıldan alacağı olduğu için FIFA'ya başvurdu. Gökhan Ünal ise saç ektirdiği için eleştiri almıştı.

Kuvvet çalıştılar
Gelecek hafta Beşiktaş ile karşlaşacak olan Trabzonspor, hazrlklarna dün devam etti. Bordo-Mavililer, sabah salonda kondisyon depolarken, akşamki idman ise kran krana geçti.
BİZE ULAŞIN