UltrAslan'dan "boykot" çağrısı

31.10.2009 14:52 Güncelleme: 31.10.2009 14:53

Başbakan'ın seçim meydanlarında belli bir medya grubunu alan sözlerinin bir benzeri de bugünlerde Galatasaray'ın taraftarlarınca organize edilen UltrAslan grubunda yaşanıyor.

Son günlerde Hürriyet'in spor kadrosuyla ilgili bir dedikodu Galatasaray taraftarı Ultraaslanların canını bir hayli sıkmışa benziyor. Ertuğrul Özkök'ün damadı olan Hürriyet Gazetesi yazarı Ercan Saatçi'nin Hürriyet'in 'spor müdürlüğü'ne getireleceği dedikodusu camiada ipleri hayli gerdi. Galatasaray taraftarları, taraflı ve kışkırtıcı olduklarını düşündükleri Saatçi'nin göreve gelmesi durumunda Hürriyet Gazetesi'ni almayarak protesto edeceklerini belirtiyorlar...

Haber7'den Hakan Göksel'in haberine göre,
UltrAslan Grubu sitelerinde yayınladıkları manifestoda Ercan Saatçi'nin bir de videosunu kullanıyorlar. Saatçi'nin, Galatasaray'a olan kinini kustuğu ifade edilen görüntülerin yanı sıra sitede ayrıca Hürriyet Gazetesi'nin böyle bir girişimde bulunmasını protesto etmek için iletişim bilgileri de yer alıyor. UltraAslanların, taraftarı Hürriyet Gazetesini protestoya çağırdığı manifestoda şunlar yazıyor:

"BÜYÜK GALATASARAY TARAFTARI!"

Son günlerde gerek medyada yer alan haberler, gerekse kulağımıza gelen duyumlara göre fanatik Fenerbahçeli Ercan Saatçi nin, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni kayınbabası Ertuğrul Özkök tarafından, aynı gazetenin spor müdürlüğüne getirileceğini öğrendik. Galatasaray düşmanlığı tohumları ekmeye çalışan damat Ercan Saatçi, taraflı ve saçma yazılarının her satırını da tahrik kelimeleriyle süslemeyi iyi becermektedir.

Sitemizin girişine eklediğimiz video ise, bu kişinin Galatasaray düşmanlığını,Galatasaray kıskançlığını ve içlerinde bulundukları eziklik halini daha iyi ortaya çıkarmaktadır.

Bu video, kendi taraftarına, kendi camiasına şirin gözükmek amacıyla uğraşan, ezikliğin son safhasına gelmiş olan bu ve benzeri şahsiyetlerin, aslında ne kadar da aciz duruma düştüklerinin bir göstergesidir.

Gözü dönmüş, fanatizm ve holiganizmi körükleyen, insanlara nifak tohumları ekmeye çalışan bu şahsiyetin, Hürriyet Gazetesi Spor Servisi Müdürlüğü'ne getirilecek olmasını şaşkınlıkla takip etmekteyiz.

Böyle bir kişinin günden güne dibe vuran spor medyasında söz sahibi olması kabul edilemez bir durumdur.

ultrAslanlar olarak buna tepkisiz kalmamız söz konusu olamaz!

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden Türkiye Cumhuriyeti Kanunları'na uygun, Büyük Galatasaray Taraftarı'na yakışacak şekilde tepkimizi telefon, mail, fax ve linklerdeki formlardan dile getirelim.

Yaşasın GALATASARAY
Yaşasın Bağımsız ultrAslan

BİZE ULAŞIN