Ve Tekke için son hafta

Ve Tekke için son hafta
17.01.2010 Pazar

Trabzonspor, transfer etmek istediği eski golcü oyuncusu için bekleyişe geçti... Rusya'ya giden Karaman'ın 1 milyon Euro önerdiği öğrenildi...

ZENİT KARAR VERECEK
Ligin kinci yarısına kadrosunu güçlendirerek girmek isteyen ve transferde hareketli günler yaşayan Trabzonspor, eski golcü futbolcusu Fatih Tekke için bekleyişe geçti... Bordo-Mavililer'de Rusya'ya giderek Tekke'nin kulübü Zenit yetkilileriyle temas kuran Sportif Direktör Ünal Karaman ve yönetici Sırrı Eren'in oyuncu için 1 milyon Euro önerdiği öğrenildi. 2 milyon Euro isteyen Zenit, haftaya kararını bildirecek.

CİDDİYETİMİZİ GÖSTERDİK
Rusya'da Zenit yetkilileriyle görüşen Ünal Karaman, "Bugüne kadar hep telefonda temas kurduk. Bu kez yüz yüze tanışarak görüşme fırsatımız oldu. Transferde ciddi olduğumuzu da göstermiş olduk" dedi. Zenit'in bir şirket kulübü olduğunu belirten Karaman, "Şirket yöneticileriyle ise pazartesiden önce görüşme yapma imkanı yok. Gelecek hafta gelişmelere göre yeniden Rusya'ya gitme olasılığımız var" diye konuştu.

UMUT BULUT'LA PAZARLIK VAKTİ
Trabzonspor golcü oyuncusu Umut Bulut'la Antalya kampında sözleşme yenilemenin planlarını yapıyor. Umut'a daha önce 1 milyon 750 bin TL öneren Bordo-Mavili yönetim, oyuncuyla bir kez daha masaya oturarak 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık imza attırmak istiyor. Umut'un teklife sıcak bakmadığı biliniyor.

İSPANYA'DA KAL TEO
Dün sabah sağlık kontrolünden geçirilen Teofilo Gutierrez, daha sonra Antalya kampına katılıp arkadaşlarıyla tanıştı. Bu arada Türkiye'ye gelirken İspanya'da ilginç bir olay yaşadı. Kolombiyalı'yı tanıyan İspanyol polisi, "Türkiye'ye gitme" diyerek şaka yaptı.

GOL BENİM İŞİM!
Bordo-mavililer'in yeni transferi Kolombiyalı Gutierrez, iddialı açıklamalar yaptı... Dün sabah İstanbul'da sağlık kontrolünden geçirilen, akşam saatlerinde ise Trabzonspor'un Antalya'daki kampına katılan Kolombiyalı, "Takımın gol yollarında sıkıntı çektiğini biliyorum. Sorumluluğumun farkındayım. Benim işim gol atmak ve işimi iyi yaparım" ifadelerini kullandı.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ


YAŞAYAN EFSANE FUTBOLCULAR!

EN GOLCÜ KALECİLER

TENİSÇİLERDEN SEKSİ POZLAR!

TRABZONSPOR'UN GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ 18'İ

TRABZONSPOR'UN UNUTULMAZ FORMALARI


BİZE ULAŞIN