İşi Orhan Pamuk bitirdi!

İşi Orhan Pamuk bitirdi!
19.01.2010 Salı

Antalya kampına gelen Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, "Atletico Junior kulübünün sportif direktörü Orhan Pamuk hayranıydı. Böyle olması Gutierrez'in transferini kolaylaştırdı" dedi

Trabzonspor'un Antalya kampını ziyaret eden Başkan Sadri Şener, takıma yeni katılan Gutierrez'in transferindeki ilginç bir detayı anlattı. Kolombiya'da büyük ilgi gördüğünü söyleyen Şener, "40 gazeteci sürekli peşimde dolaştı. Vedalaşırken de üzlerce kişi uğurladı. Böyle bir şeyi Trabzon'da bile yaşamadım. Sportif direktörlerinin Orhan Pamuk hayranı olması işimizi kolaşlaştırdı. Pamuk'un ismi çok işimize yaradı. Transferde anahtar isim oldu" dedi.

"50 SAAT YOLCULUK YAPTIM"
Kolombiya yolculuğunun kendisini çok yorduğunu söyleyen Sadri Şener, sözlerine şöyle devam etti: "Hiçbir yolculukta bu kadar yorulduğumu hatırlamıyorum. Bir daha bu kadar uzak bir ülkeden oyuncu almaya gider miyim... Pek zannetmiyorum. Gidiş geliş, aktarmalarla birlikte 50 saat yolculuk yaptım. Tabii iş bu kadarla da bitmiyor. Daha iyi bir Trabzonspor için kadromuzu güçlendirmek istiyoruz. İnce eleyip sık dokuyacağız. Ama transferleri başaracağız."

TRABZON'DA 3'Ü BİR ARADA
Bordo-mavili ekipte Güney Amerikalı yıldızların sayısı 3'e yükseldi. Barbekü partisi sırasında bir araya gelen Alanzinho, Colman ve Gutierrez taraftarlara başarı sözü üverdi.

UMUT BULUT GÖRÜŞME ODASINA
Sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Umut Bulut ile Trabzon yönetimi Antalya kampında masaya oturacak. Golcü futbolcu, ilk görüşmede yıllık 1.75 milyon TL'yi kabul etmemiş ama 2. görüşme olumlu geçmişti. Umut'un imzaya yakın olduğu bildirildi.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ


YUVASINA DÖNEN FUTBOLCULAR

EN ÇOK PARAYI ONLAR KAZANIYOR

DÜNYANIN EN SEKSİ SPORCULARI

TRABZONSPOR'UN GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ 18'İ

TRABZONSPOR'UN FOS TRANSFERLERİBİZE ULAŞIN