Babel "ille de G.Saray" diyor!

Babel "ille de G.Saray" diyor!
20.01.2010 09:10 Güncelleme: 20.01.2010 13:11

Birmingham City teklifini 10 milyon sterline çıkardı. Liverpool'un kafası karışık ama Babel, teknik direktör Rijkaard faktörü nedeniyle öneriye sıcak bakmıyor

Liverpool'un gözden çıkardığı Ryan Babel için Galatasaray ve Birmingham City kıyasıya yarışıyor. Sarı-kırmızılı ekip adına görüşmeleri yürüten Haldun Üstünel, önceki gün Babel'i sezon sonuna kadar kiralamak için Liverpool ile el sıkışırken, Birmingham'ın teklifini 9'dan 10 milyon sterline yükseltmesi işi bozdu. Bu öneri, sosyal paylaşım ağı 'Twiter'da hocası Benitez ile ilgili yaptığı açıklamaanın ardından oyuncuyu gözden çıkaran Liverpool'un iştahını kabarttı.

TERCİH LİVERPOOL'UN

Sarı-kırmızılı ekibin tek tesellisi ise Ryan Babel'ın Liverpool'dan ayrılmak istememesi. Sezonu Galatasaray'da tamamladıktan sonra kulübüne geri dönmeyi planlayan golcü futbolcunun, Frank Rijkaard faktörü nedeniyle İstanbul'a gelmek istediği belirtiliyor. Şimdi herkes Liverpool'un vereceği kararı bekliyor. Orta sahada ve sağ kanatta görev yapabilen 24 yaşındaki Ryan Babel, Ajax'taki başarılı futbolunun ardından 2007 yılında Liverpool'a transfer olmuştu.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ

İŞTE EN ÇOK KAZANAN TEKNİK DİREKTÖRLER

FUTBOLCULARIN NEREDE DOĞDUKLARINI BİLİYOR MUSUNUZ?

SPORUN EN 'SEKSİ' ANLARI İÇİN TIKLAYIN

SÜPER LİG'DEN TEPE TAKLA DÜŞEN FUTBOLCULAR
BİZE ULAŞIN