Fener işi bitiriyor

Fener işi bitiriyor
20.01.2010 Çarşamba

Sportif Direktör Aykut Kocaman'ın yaptığı pazarlıklar sonucunda Dentinho'da fiyat 12 milyon Euro'ya indi. Fener 10 milyonda ısrar ediyor. Bu arada menajerler başka futbolcular da teklif ediyor

FENERBAHÇE 2.YARIYA HAZIR MI? İŞTE KAMP GÜNLÜĞÜ

HER AN "BİTTİ" HABERİ GELEBİLİR

Fenerbahçe'nin Dentinho transferi için verdiği mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Brezilya'ya giden Sportif Direktör Aykut Kocaman, Corinthians kulübüyle yaptığı görüşmelerde ciddi bir ilerleme yaşandı. Fenerbahçe 10 milyon Euro bonservis ücretinde ısrar ederken, Brezilyalı yöneticiler istediği fiyatı 14 milyon Euro'dan 12'ye çekti. Yönetiminin işi fazla uzatmamak için 11 milyon Euro'ya razı olabileceği de gelen haberler arasında.

LEQUIPE: FENER NENE'Yİ İSTEDİ
Bu arada yöneticiler Abdullah Kiğılı ile İlhan Ekşioğlu'nun bugün Brezilya'da olacağı bildirildi. Fenerbahçe'nin Dentinho için ısrarı sürerken, Sarı-Lacivertli kulübün futbolcu aradığını öğrenen ne kadar menajer varsa kapıyı çalıyor ve oyuncu teklif ediyor. Sportif Direktör Aykut Kocaman'a da Brezilya'da sürekli futbolcu teklif ediliyor. Fransa'nın Lequipe gaüzetesi ise Fenerbahçe'nin Monaco'nun Brezilyalı forveti Nene için 10 milyon Euro'luk teklif yaptığını iddia etti.

YENİLEN 4 GOL İÇİN 40 ŞINAV ÇEKTİLER
2. devre hazırlıklarını Antalya'da sürdüren F.Bahçe, kampın son gününde Belek'teki ormanlık alanda kros yaptı. Kros öncesinde futbolcular Antalyaspor maçında yedikleri her gol için 10'ar şınav çekti. 50 dakika süren koşuyu ayağında ağrı hisseden Özer tamamlayamadı.

ÖNDER EVERTON'A DOĞRU
Lucas Neill'i Galatasaray'a kaptıran Everton, Fenerbahçe'nin kadro dışı bıraktığı Önder Turacı'nın peşine düştü. İngiliz kulübü, Önder'i 4 aylığına kiralam için Fenerbahçe kulübüne başvurdu. Everton'lı yetkililer sezon sonunda Önder'in satış opsiyonunu da isterken, bu yöndeki görüşmeler de devam ediyor. Sarı-Lacivertli yönetim de Önder'i isteyen Everton'a ilk etapta olumlu cevap verdi. Tecrübeli oyuncu da Ada'ya gitmeyi istiyor

KONTROLDEN GEÇTİ
Toulouse takımıyla anlaşan Kazım Kazım'ın dün Fransa'da sağlık kontrolünden geçtiği öğrenildi. İmza için ufak tefek pürüzler de halledildi.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ


İŞTE EN ÇOK KAZANAN TEKNİK DİREKTÖRLER

FUTBOLCULARIN NEREDE DOĞDUKLARINI BİLİYOR MUSUNUZ?

SPORUN EN 'SEKSİ' ANLARI İÇİN TIKLAYIN

SÜPER LİG'DEN TEPE TAKLA DÜŞEN FUTBOLCULAR

BİZE ULAŞIN ; ;