Toroğlu depremi sürüyor

Toroğlu depremi sürüyor
20.01.2010 10:31 Güncelleme: 20.01.2010 10:31

Yayın ihalesini yeniden kazanan Digiturk'ün, Maraton programı yorumcusu Erman Toroğlu'nu göndermek istediği, yerine Terim ile Dilmen'e teklif götürdüğü öne sürüldü

Digiturk, Süper Lig'in canlı yayın haklarını 4+1 yıllığına daha aldı ama Lig TV'de fırtına giderek sertleşiyor. Dün akşamüstü başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren ve Digiturk ile Lig TV yetkililerinin katıldığı toplantıda Maraton programı ve yorumcusu Erman Toroğlu'nun durumu masaya yatırıldı.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ

İŞTE EN ÇOK KAZANAN TEKNİK DİREKTÖRLER

Kulislerde Digiturk üst yönetiminin Toroğlu ile yolları ayırmak istediği ama Digiturk Genel Müdür Yardımcısı ve Lig TV Genel Müdürü Şansal Büyüka'nın program partnerinin ayrılmasını kabul etmediği konuşuluyor. İhale sonrası Digiturk Genel Müdürü Ertan Özerdem "Futbolun marka değerini yayınlarımızla yükselteceğiz" derken Büyüka da 18 Ocak'ta Akşam Gazetesi'ndeki köşesinde "Yeni sezon ile birlikte Lig TV olarak bir kararımız var. Futbolda eleştiri sınırlarını aşıp, markayı karalayanlara, ürünün değerini düşürenlere bu ekranlarda yer vermeyeceğiz. Bu kendi kadromuz için de, konuklarımız için de geçerli olacak" diye yazmıştı.

FUTBOLCULARIN NEREDE DOĞDUKLARINI BİLİYOR MUSUNUZ?

SPORUN EN 'SEKSİ' ANLARI İÇİN TIKLAYIN

Büyüka'nın Toroğlu ile sezonu tamamlama talebinin üst yönetimde kabul görmediği, Lig TV'nin Fatih Terim ve Rıdvan Dilmen'e yorumculuk teklifi götürdüğü de iddialar arasında. Terim, konu hakkında "Bana böyle bir teklif gelmedi. Kimseyle de oturup konuşmadım" dedi.

SÜPER LİG'DEN TEPE TAKLA DÜŞEN FUTBOLCULAR
BİZE ULAŞIN