Ulubatlı Neill!

Ulubatlı Neill!
20.01.2010 Çarşamba

Galatasaray'ın son transferi Lucas Neill, dün resmi imzayı attı... Avustralyalı yıldız, "Souness'ın bayrak dikme olayını biliyorum. Ben de farklı birşeyler yapabilirim" dedi

GELDİĞİ GİBİ FENER'E SALLADI
Galatasaray, Premier Lig ekibi Everton'dan transfer ettiği Avustralyalı futbolcu Lucas Neill ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. Tecrübeli yıldız imzayı attığı gibi Galatasaray taraftarını heyecanlandıracak, Fenerliler'i ise kızdıracak açıklamalar yaptı... Galatasaray Kulübü'nü çok iyi tanıdığını belirten Neill, "Souness'in Kadıköy'e diktiği bayraktan haberim var. Taraftar için Souness'in önemini biliyorum. Ben de bu yönde farklı bir şeyler yaratabilirim" ifadesini kullandı.

TARAFTARI MERAK EDİYORUM
Eski takım arkadaşım Tugay ve Souness'den bilgi aldığını belirten Neill, ''Haftalar öncesinden camiadan bilgi aldım. Benim şu andaki tek düşüncem, takımın bir parçası olabilmek. Eğer bir kulüpte gerçekten mutluysam, orada uzun yıllar kalmak isterim'' dedi. Taraftara dikkat çeken Neill, "25 bin kişilik stattan 75 kişilik ses çıkartıyorlar. Yeni stadımızda neler yapacaklarını tahmin bile edemiyorum" dedi.


SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ

İŞTE EN ÇOK KAZANAN TEKNİK DİREKTÖRLER

FUTBOLCULARIN NEREDE DOĞDUKLARINI BİLİYOR MUSUNUZ?

SPORUN EN 'SEKSİ' ANLARI İÇİN TIKLAYIN

SÜPER LİG'DEN TEPE TAKLA DÜŞEN FUTBOLCULAR

BİZE ULAŞIN