Seks skandalının cezası kesilmiş

Seks skandalının cezası kesilmiş
22.01.2010 13:43 Güncelleme: 22.01.2010 13:44

Fenerbahçe Yönetimi'nin seks skandalına adı karışan Bilica, Vederson, Lugano, Deivid, Dos Santos ve Roberto Carlos'a gizlice 50'şer bin dolar ceza kestiği ortaya çıktı.

Hurriyet'in haberine göre Fenerbahçe Yönetimi seks skandalına adı karışan 5 yabancı futbolcuya toplam 300 bin dolar ceza kestiği ileri sürüldü.

Disiplinsiz davranışta bulunan Kazım Kazım'ı takımdan uzaklaştıran, Önder Turacı'yı da kadro dışı bırakan sarı lacivertliler, bir otelde seks partisi düzenleyen yabancı oyuncularına sadece para cezası kesti. Kendi isteği ile ülkesine dönen Roberto Carlos'un yanı sıra Vederson, Bilica, Lugano, Dos Santos ve Deivid'e verilen 50'şer bin dolarlık ceza kamuoyundan saklandı.

Bu durum camiada çeşitli yorumlara yol açtı. Gece kulübü dönüşünde trafik kazası geçiren Kazım Kazım ile evinde bileğini kesen Önder Turacı'yı takımdan uzaklaştıran yönetimin yabancıları sadece para cezası ile uyarması eleştiriliyor. Özellikle Önder Turacı'nın haksızlığa uğradığı ve bir an önce affedilmesi gerektiği ileri sürülüyor. Yönetimin FIFA'ya aykırı bir şekilde kestiği 50 bin dolarlık cezalara futbolcuların itiraz etmediği öğrenildi. Buna sebep olarak da seks partisi düzenlenen otelden elde edilen belgeler gösterildi.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ

YAŞAYAN EFSANE FUTBOLCULAR!

EN GOLCÜ KALECİLER

TENİSÇİLERDEN SEKSİ POZLAR!
BİZE ULAŞIN