Az kaldı! Geliyor

Az kaldı! Geliyor
23.01.2010 Cumartesi

Transfer çalışmalarının devam etiğini belirten Özdemir, "Az bir süre kaldı. En iyisi alıp getireceğiz" ifadesini kullandı... Aykut Kocaman'ın yarın Brezilya'ya gideceği çarşamba günü Dentinho ile birlikte döneceği bildirildi

Yabancı transferinde sona yaklaşan Fenerbahçe'de resmi ağızdan ilk müj deli haber dün gerçekleştirilen Divan Kurulu toplantısından geldi. Gerekli mevkilere gerekli transferleri yapmak için görüşmelerin devam ettiğini söyleyen Başkanvekili Nihat Özdemir, "Az kaldı. En iyisini alacağız" ifadesini kullandı. Resmi siteden Madson transferinin yalanlaması, Dentinho'nun ise yalanlanmaması, F.Bahçe'nin bu transferi bitirmek üzere olduğunun kanıtı oldu.

Kocaman yarın brezilya'da
Sportif direktör Aykut Kocaman'ın yarın yönetici Cihan Kamer ile birlikte tekrar bu ülkeye gideceği salı, çarşamba ya da en geç perşembe günü Dentinho ile birlikte İstanbul'a döneceği de gelen haberler arasında. Fenerbahçe'nin bu transfer için 8-9 milyon Euro civarında bir para ödeyeceği de öğrenildi. Bu arada İngiliz Daily Mirror gazetesi Blackburn'de forma giyen Norveçli Pedersen'i Fener'in istediğini iddia etti.

Fener kar-kış dinlemiyor!
Fenerbahçe, Sivas maçı hazırlıklarına Samandıra Tesisleri'nde yaptığı idmanla başladı. Sakatlıkları bulunan Deivid ile Volkan Babacan takımdan ayrı çalıştı. Denizli maçında oynayanlar yenileme çalışmasıyla yetindi.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ


YAŞAYAN EFSANE FUTBOLCULAR!

EN GOLCÜ KALECİLER

TENİSÇİLERDEN SEKSİ POZLAR!

SÜPER LİG'İN EN PAHALI FUTBOLCULARI

FENERBAHÇELİ ÜNLÜLER


BİZE ULAŞIN