Yeni transfer Delgado!

Yeni transfer Delgado!
24.01.2010 Pazar

Türkiye Kupası'ndan erken elenen ve bir türlü istikarlı futbolu yakalayamayan Beşiktaş'ta teknik direktör Denizli, Arjantinli yıldıza sarıldı. Şimdi tüm gözler sakatlığı geçen Delgado'nun üzerinde

Sağlık heyeti rapor verdi
Beşiktaş'ta sakatlığını atarak takıma geri dönen Delgado, teknik direktör Mustafa Denizli'nin değişilmezlerinden olacak. Kulüp doktorlarının olumlu raporu ve Arjantinli'nin antrenmanlardaki yüksek performansı Denizli'nin Delgado'ya takımın yeni transferi gözüyle bakmasını sağlıyor. Bu gelişmeyle birlikte, ortaya çıkan kontenjan sorununun çözümü de netleşmeye başlıyor. Takımdan kimin gönderileceği konusunda konuşulan tek isim Şilili Tello.

Tello'nun menajeri geliyor
Sezonun ilk yarısında yarısında vasat bir performans ortaya koyan Tello'nun yerine Delgado'nun kadroya girmesinin, takımda olumlu bir hava katması da planlanıyor. Durumunun farkında olan Şilli futbolcunun menajerini çağırdığı öğrenildi. Tello'nun menajerinin salı günü Türkiye'ye geleceği ve Siyah-Beyazlı yöneticilerle görüşeceği öğrenildi. 700 bin Euro'luk tazminatta anlaşılması durumunda Tello'nun Avrupa'da bir takıma gideceği bildirildi.

Tabata'ya koruma
Siyah-Beyazlılar'da yabancı kontenjanının açılması için kimin gönderileceği tartışılırken 8 milyon Euro'ya alınan, ancak başarılı olamayan Tabata'nın gönderilmesinin yönetimi zor durumda bırakacağı için bu oyuncunun listeye bile girmediği belirtildi. Adı gündeme gelen bir diğer isim olan Fink'e ise teknik direktör Mustafa Denizli onay vermedi.

Kaş'a kötü haber
Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, İbrahim Kaş'ın 3 maçlık cezasına yapılan itirazı reddetti. Kurul, Belediye ile yapılan kupa maçında rakibine dirsek atan İ. Kaş'ın cezasını onadı.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ


YAŞAYAN EFSANE FUTBOLCULAR!

EN GOLCÜ KALECİLER

TENİSÇİLERDEN SEKSİ POZLAR!

SÜPER LİG'İN EN PAHALI FUTBOLCULARI

BEŞİKTAŞLI ÜNLÜLER
BİZE ULAŞIN