Bu havada bu kadar!

Bu havada bu kadar!
25.01.2010 Pazartesi

Frank Rijkaard, maçtan sonra yaptığı açıklamada, "Böyle havalarda iyi futbol beklemek doğru olmaz. Önemli olan 3 puanı almaktı. Sakatlık olmaması da ayrıca sevindirici" dedi

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard, ağır zemine rağmen oyuncularının çok iyi mücadele ettiklerini belirterek, "Böyle saha zemininde ortaya konulan futbolun önemi fazla yoktur. Önemli olan 3 puanı almaktı. Buz zemine rağmen oyuncularım çok iyi mücadele ettiler ve hakettikleri 3 puanı aldılar. Ayrıca böyle bir sahaya sakat futbolcu vermediğimiz için çok sevinçliyiz" ifadesini kullandı.

Neill defansı toparladı
Lucas Neill'ın düz oyununu çok beğendiğini söyleyen Rijkaard, "Seyircimizin önünde galip geldiğimiz için mutluyum. Oyuncu değişikliğini yorumlarsak Nonda'yı çıkarmamamın sebebi iki forvetle oynamak istiyorduk ve gole ihtiyacımız vardı. Bugün galibiyetin mimarlarından biri de Lucas Neill oldu. Çok basit oynadı ama defansı toplamasına sevindim" diye konuştu.

Kar temizleme timi işbaşında
Maçın ertelenmesini istemeyen Galataaray Kulübü, seferberlik ilan etti ve 150 kişilik kar temizleme timi gece gündüz sahayı temizledi. Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, öğleden sonra geldiği stat çalışmaları takip etti ve maçın 4. hakemiyle birlikte sık sık sahayı kontrol etti.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ


TÜRKİYE'NİN GOL KRALLARI

DÜNYANIN EN İYİ KALECİLERİ

DÜNYANIN EN SEKSİ SPORCULARI

AVRUPA'YI FETHEDEN BREZİLYALILAR

GALATASARAYLI ÜNLÜLER

BİZE ULAŞIN