Ömer Üründül: Fenerbahçe fizik olarak çok iyi

25.01.2010 Pazartesi
* Fenerbahçe'de 4 tane sarı kart cezalısı futbolcu var. Orta sahanın göbeğinde oynayan Cristian ve Emre'nin ikisi de cezalı. Sizce Daum özellikle bu göbekteki boşluğu Sivas deplasmanında nasıl kapatır?
İlk isim Selçuk Şahin olur. Antalyaspor ile oynanan kupa maçında da gördük ki Selçuk formda. 2. isim de Deniz Barış olur diye düşünüyorum. Ancak Selçuk-Mehmet Topuz ikilisi de olabilir. Bu iki şıktan biri gerçekleşir. Zaten 3. bir alternatif de yok gibi görünüyor.

* Denizlispor maçında Lugano ve Cristian'ın gördüğü sarı kartlar büyük eleştiri topladı. Gereksiz kartlarla cezalı duruma düştüklerine dair yorumlar yapıldı. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Ben açıkçası böyle teknik olmayan bir konuda yorum yapmak istemem. Ama şunu söyleyebilirim, ben her ikisinin de bilerek kart gördüklerini asla düşünmüyorum. Pozisyon gereği gördüklerini düşünüyorum.
* Fenerbahçe'yi fizik olarak nasıl buldunuz? Gökhan Ünal ile ilgili olarak ilk izlenimleriniz neler oldu?
F.Bahçe'yi fizik-kondisyon olarak iyi buldum. Ağır saha koşullarında çok iyi mücadele ettiler. Gökhan da takıma çabuk alışmış gibi duruyor. Ben Gökhan'ın transferini eleştirmiş ve Semih'i kötü yönde etkileyeceğini söylemiştim.. Ama Semih bu hafta çok istekli ve canlı bir futbol ortaya koydu. Fakat haftaya Alex döneceği için yine yedek kalacak. Benim söylemek istediğim buydu. Fener Alex varken hep tek forvet oynayacak.


SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ


TÜRKİYE'NİN GOL KRALLARI

DÜNYANIN EN İYİ KALECİLERİ

DÜNYANIN EN SEKSİ SPORCULARI

AVRUPA'YI FETHEDEN BREZİLYALILAR

SÜPER LİG'İN EN PAHALI FUTBOLCULARI

FENERBAHÇELİ ÜNLÜLER


BİZE ULAŞIN