Trapattoni öyle isteklerde bulundu ki...

Trapattoni öyle isteklerde bulundu ki...
25.01.2010 13:29 Güncelleme: 25.01.2010 16:21

Milli takımın başına gelmesi konusunda teklif götürülen ve önce teklifi yalanlayan Trapattoni'nin, yakın dostu olan ve iş ilişkisinde bulunduğu İsviçreli menajerlik firmasına şartların hazırlanması ve Türkiye Futbol Federasyonu'na sunulması ile görüşülmesi konusunda yetki verdiği öğrenildi.

Hürriyet'in haberine göre, İsviçreli menajerlik firması da Türkiye Futbol Federasyonu ile randevu almak ve şartları iletmek üzere İsviçre'de yaşayan bir bayan Türk avukata yetki vermeye hazırlanıyor.

İsviçreli menajerlik firması Trapattoni'nin şartlarını içeren maddeleri şu anda Türkiye'de bulunan bayan avukata iletti. Trapattoni, Türk Milli takımının başına geçmesi durumunda yıllık 3.2 milyon Euro kendisine, 800 bin Euro da 3 yabancı yardımcısına istedi. Tecrübeli hoca ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu'ndan, milli takımın başında olduğu sürece 5 yıldızlı bir otelde konaklama, limuzin araba, deplasmanlara gidişlerde özel uçak, limitsiz kredi kartı harcaması, istediği an İtalya'ya gitmek için 1. sınıf uçak bileti ve İsviçreli menajerlik firmasına ödenecek olan yüzde 10 komisyon şartı koştu.

YILIN EN İNANILMAZ HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

FENERBAHÇE BU TRANSFERİ BİTİRECEK

KAZIM'A HOCASINDAN MÜTHİŞ DESTEK

GALATASARAY'A KEİTA MÜJDESİ

İŞTE FENER'İN YENİ TUNCAY ŞANLI'SI

BİLETİ ÇOKTAN HAZIR
BİZE ULAŞIN ; ;