Fener'e Quaresma geliyor

Fener'e Quaresma geliyor
25.01.2010 Pazartesi

Dentinho'nun fiyatı 15 milyon Euro'dan 9'a indi. Yönetimin hedefi 8 milyon Euro. Aykut Kocaman, yönetici Cihan Kamer ile birlikte Brezilya'ya giderek bu işi resmen bitirecek

Fenerbahçe yılın transfer bombasını patyatıyor... Uzun süredir Corinthians'lı Dentinho ile ilgilenen ve transferi bitirme noktasına gelen Sarı-Lacivertliler adeta sağ gösterip sol vurdu ve Ricardo Queresma ile büyük ölçüde anlaştı. Yönetimin, Inter'de fazla forma şansı bulamayan Portekizli kanat oyuncusuyla el sıkıştığı İtalyan kulübüyle de arasında çok ufak pürüzler kaldığı öğrenildi.

Tekniği müthiş
Yönetimin 26 yaşındaki yıldızı sezon sonuna kadar kiralayacağı, satın alma opsiyonunu Inter'den almak için uğraş verdiği öğrenildi. Galatasaray eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak da bir TV programında, Fenerbahçe'nin Quaresma transferini birkaç gün içinde açıklayacağını söyledi. Orta alanın her iki kanadında da oynayabilen Portekizli futbolcu, seri çalımları, müthiş tekniği ve uzaktan çektiği şutlarda tanınıyor.

Tempomuzla boğacağız
Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Mehmet Topuz, fizik-kondisyon olarak iyi durumda olduğunu haftalar ilerledikçe tempolarının daha da artacağını ve maçları bu şekilde kazanacaklarını söyledi. "Ağır şartlarda, adeta acı çekerek çalışıyoruz" diyen Topuz, "Ben de artık serbest adam olarak oynamıyorum. Defansif görevlerim de var. Ama sisteme alıştım" dedi.

Alex ille de Özer diyor!
Cezası sonrasında Sivas deplasmanında top başı yapacak Alex'in, Fener'e geldiğinden beri büyük destek verdiği Özer'le birlikte oynamak istediği öğrenildi. İdmanlarda çok iyi anlaştığı gözlenen ikili, şimdi teknik direktör Daum'un kararını bekliyor.

Nasıl Fenerliyim herkes biliyor!
Yönetimle yaşadığı sözleşme probleminin ardından Semih, futbol dışındaki her şeye kulaklarını tıkadı. Hiçbir takımla görüşmediğini söyleyen golcü futbolcu, "Şimdi bunların sırası değil. Benim nasıl Fenerli olduğumu herkes bilir" ifadesini kullandı.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ


TÜRKİYE'NİN GOL KRALLARI

DÜNYANIN EN İYİ KALECİLERİ

DÜNYANIN EN SEKSİ SPORCULARI

AVRUPA'YI FETHEDEN BREZİLYALILAR

FENERBAHÇELİ ÜNLÜLER


BİZE ULAŞIN